„Velnias gundo visus – politikus, ekonomistus ir sportininkus. Natūralu, kad labiausiai velnias siekia sugundyti religinius lyderius, todėl neverta stebėtis, jei jis gundo tuos, kurie sėdi Vatikane. Toks jau jo darbas“ - teigia visame pasaulyje garsus egzorcistas Gabriele Amorthas.

85 metų dvasininkas nekalba metaforomis. Jis teigia, kad Šėtonas iš tikro gali gundyti ir apsėsti žmones.

„Tai nėra mano nuomonė. Aš sakau, kad, jei jūs tikite Evangelija, tai jūs tikite ir velnio egzistavimu, o velnio galia yra užvaldyti žmones“ - duodamas interviu CNN televizijai, teigė G. Amorthas.

Jo teigimu, tikintieji tiki, kad yra žmonių, kuriuos yra apsėdęs velnias, ir būtent egzorcizmas yra ta jėga, kuri gali juos nuo velnio išvaduoti.

G. Amorthas yra vyriausiasis Vatikano egzorcistas ir jo pareiga yra padėti apsėstiesiems. Per savo karjerą šis dvasininkas yra atlikęs daugiau nei 70 tūkst. egzorcizmo seansų.

Jis teigia, kad būtina skirti apsėdimą ir gundymą. Jei kalbame apie apsėdimą, tai velnias tokiu atveju kontroliuoja žmogaus kūną ir jo veiksmus. Tuo tarpu, kalbant apie gundymą, Šėtonas vilioja žmogų blogai elgtis, teigia egzorcistas.

Paklaustas apie Europoje šiuo metu kilusį skandalą, kai Airijos, Vokietijos, Austrijos ir Olandijos dvasininkai susilaukė gausybės kaltinimų dėl vaikų seksualinio išnaudojimo, G. Amorthas pareiškė, kad pedofilai yra gundomi velnio, tačiau jo neapsėsti. Jis teigia, kad niekada nėra atlikęs egzorcizmo seanso vaikų tvirkintojui.

REKLAMA

„Aš atlikau kelis egozrcizmo seansu velnio tvirkinamiems dvasininkams. Tačiau pedofilui egzorcizmo nesu atlikęs... Pedofilų velnias nėra apsėdęs, jie yra jo gundomi“ - teigė dvasininkas.

„Jiems nereikia egozrcizmo, jie turi būti atversti, atversti į Dievą. Būtent to jiems reikia. Jiems reikia atlikti išpažintį, jiems reikia tikros atgailos, tikro apgailestavimo. Jie nėra apsėsti“ - teigė G. Amorthas.

Tačiau jis teigė, kad nė vienas žmogus nėra toks stiprus, kad jo negalėtų užvaldyti velnias.

„Niekas neįvyksta ne Dievo leidimo ir jis leidžia, kad net šventus žmones užvaldytų velnias“ - teigė G. Amorthas. Tačiau jis teigė šiandien Vatikane nematąs velnio.

„Vatikane matau tik gerus žmones. Maldos, žmones, šventus žmones. Velnio nematau“ - teigė egzorcistas.


Rašyti komentarą...
h
hm
2010-03-17 14:20:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu, įžadus davę žmonės tvirkina vaikus, sutraumuoja juos visam gyvenimui, o jiems siūloma atgailauti ir jiems bus atleista? Tegu nejuokina, bausti reikia, ir žiauriai bausti už tokias nesąmones. Pasodintų kunigą į kalėjimą, tada tai būtų.. Visi žino kas kalėjimuose būna su žmonėmis, tvirkinančiais vaikus. Va ten tai teisingumas.
Atsakyti
0

K
Kestutis
2010-03-27 16:52:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kaip cia tie kunigai gali traumuot? :O geriau pasirupintu kad VGTU ir brazauskas stipendijas ukrali ir vargsams padalino. Be to nenoriu buti nokija telefonas, sony eriksonas geriau. Kas taiso diplominius uz 50 LT?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų