Donaldas Trumpas norės tai kuo greičiau pamiršti: patirtą gėdą užfiksavo kameros

Šiaurės Korėjos propagandinės televizija parodė siužetą su šios šalies vadovo Kim Jong Uno ir JAV prezidento Donaldo Trumpo susitikimu Singapūre.

24

Viena sutikimo vieta sudomino ir BBC žurnalistus, kurie pirmieji atkreipė dėmesį į nevykusį amerikiečių lyderio bandymą nuspėti, kaip sveikintis su pasipainiojusiu Šiaurės Korėjos generolu.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Trumpas ir Kim Jong Unas pradėjo istorinį susitikimą Singapūre

D. Trumpui sveikinantis su Šiaurės Korėjos atstovais, šiaurės korėjiečių generolas iš pradžių su nepasitikėjimu pažvelgia į jam ištiestą sveikintis ranką, o tuomet staiga sugalvojo atiduoti pagarbą. JAV prezidentas, išvydęs saliutuojantį generolą suskubo taip pat pasveikinti „priešų“ šalies karininką. Tuomet jau ir šiaurės korėjietis ištiesė ranką ir galų gale jiems pavyko išspręsti šią sudėtingą procedūrą.

Situacija, rodos, pralinksmino ir Šiaurės Korėjos tironą. Iš pradžių rimtai stebėjęs, kaip bando pasisveikinti du vyrai, vėliau Kim Jong Unas leido sau nusišypsoti. Matyt, nusprendė, kad konflikto pavyko išvengti.

Nėra griežtų taisyklių, kurios reglamentuotų tokį karišką saliutavimą. Tačiau kariškių tarpe tai reiškia artimų sąjungininkų tarpusavio pagarbos gestą. CNN teigimu, Baltųjų rūmų atstovai yra instruktavę D. Trumpą nesaliutuoti kitų šalių karininkų, tačiau šįkart, anot jų, „viskas buvo padaryta pagal planą“. Pasak amerikiečių prezidento atstovų, taip jis siekė įsiteikti Kim Jong Unui.

(vaizdo įraše nuo 0:54)

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų