Cichanouskaja: bandėme užmegzti kontaktą su Kremliumi

Baltarusijos opozicijos lyderė Sviatlana Cichanouskaja ketvirtadienį paskelbtame interviu pareiškė, kad Maskva niekaip nesureagavo į jos kolegų mėginimus užmegzti ryšius.

„Daugelį savaičių bandėme užmegzti kontaktą su Kremliumi. Mums niekas neatsakė“, – sakė ji šveicarų laikraščiui „Tagesanzeiger“.

Anot S. Cichanouskajos, Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka dabar „gauna paramą iš Maskvos“.

„Manau, kad Putinas ieško būdo užtikrinti, kad Lukašenka galėtų pasitraukti ir kad tai neatrodytų kaip žmonių pergalė“, – pareiškė buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus.

S. Cichanouskaja po praeitų metų rugpjūčio 9-osios rinkimų, kurių laimėtoju buvo paskelbtas autoritarinis prezidentas A. Lukašenka, vadovaujantis šaliai nuo 1994 metų, pasitraukė į Lietuvą.

Opozicija ir Vakarų demokratijos tvirtina, kad šie rinkimai buvo suklastoti, ir jų nugalėtoja laiko politikos naujokę S. Cichanouskają, kovoje dėl prezidento posto pakeitusią savo įkalintą vyrą.

Nuo rinkimų Baltarusiją krečia masiniai opozicijos šalininkų protestai, kuriuos valdžia stengiasi malšinti šiurkščiomis priemonėmis.


Rašyti komentarą...
j
jshd
2021-03-04 19:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jos toks pareiskimas, kad bande ir nepavyko tolygus jei kokia Jadze is Balbieriskio butu Maskvai rasius laiska. Nei ten Maskvoj kas ja zino nei ji oficialiai kokia vadove ar ministre.
Atsakyti
0

P
Petras
2021-03-04 18:05:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam k*rva reikalinga?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų