Bakingamo rūmai kategoriškiau paneigė, kad princas Andrew (Endrius) turėjo lytinių santykių su nepilnamete, ir paskelbė įtariamos aukos, kuri stengėsi išsaugoti anonimiškumą, pavardę, sekmadienį praneša britų spauda.

 

Bakingamo rūmai penktadienį jau paneigė tos moters Floridos teismui pateiktuose dokumentuose išdėstytus įtarimus, kad būdama nepilnametė ji būdavo verčiama turėti lytinių santykių su antruoju karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) sūnumi princu Andrew ir kitais žmonėmis, susijusiais su vienu nešlovę užsitraukusiu JAV finansininku.

Moteris, kuri šią savaitę pateiktuose teismo dokumentuose įvardijama tik kaip „Ieškovė Nr.3“, teigia, kad finansininkas Jeffrey Epsteinas (Džefris Epsteinas) vertė ją lytiškai santykiauti su princu Andrew Londone, Niujorke ir savo privačioje saloje Karibuose, per „orgiją su daugybe kitų nepilnamečių merginų“.

J.Epsteinas, kuris yra artimas 54 metų princo draugas, Jungtinėse Valstijose buvo nuteistas dėl kaltinimų, susijusių su nepilnamečių seksu. Minimos moters pateikti dokumentai yra dalis 2008 metų civilinės bylos, kuri buvo iškelta JAV vyriausybei ir kurioje federaliniai prokurorai yra kaltinami sudarę susitarimą dėl švelnesnės bausmės J.Epsteinui, nepasitarę su jo aukomis ir taip pažeisdami JAV Nusikaltimų aukų teisių įstatymą.

REKLAMA

Šeštadienį kai kurie britų laikraščiai išspausdino seną nuotrauką, kurioje Andrew per liemenį laiko minimą moterį, tada – 17-metę. Sekmadienį du laikraščiai pranešė, jog Bakingamo rūmai paskelbė aiškesnį paneigimą dėl bet kokio nederamo elgesio.

„Kategoriškai neigiama, kad Jo Karališkoji Aukštybė Jorko kunigaikštis turėjo kokios nors formos seksualinių kontaktų ar santykių su Virginia Roberts (Virdžinija Roberts). Pareikšti įtarimai yra neteisingi ir be jokio pagrindo“, – sakė Bakingamo rūmų atstovas, kurį citavo „The Daily Telegraph“ ir „Daily Mirror“.

Anksčiau Bakingamo rūmai neskelbė V.Roberts vardo. Penktadienį jie pareiškė, kad „bet kokios užuominos apie nederamus santykius su nepilnamečiais kategoriškai yra netiesa“.

Rūmų atstovas kol kas neatsiliepė į „Reuters“ prašymus pakomentuoti. Nors Didžiojoje Britanijoje seksas abiejų šalių sutikimu leidžiamas nuo 16 metų, beveik visose Jungtinėse Valstijose šis amžius yra 18 metų.

Žmonės, pateikiantys kriminalinį skundą dėl išžaginimo, Anglijoje turi teisinę teisę į anonimiškumą, jei nenusprendžia jo atsisakyti.


Rašyti komentarą...
a
as
2015-01-04 16:40:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
supuve vakarai,3,14daru klanu klestejims damus vakaru europa demografiskai,nereikes net jokiu sankciju
Atsakyti
0

k
kaltazz
2015-01-04 16:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
atseit padulkino ir nekaltaz
Atsakyti
0

B
BRITNIS
2015-01-04 20:17:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Virginijau tu deja neteisus..,ž.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų