Britų jaunuolis planavo žudynes kolegijoje, iš kurios buvo išmestas

Vienas britų jaunuolis pripažintas kaltu dėl planų šaunamuoju ginklu ir sprogmenimis užpulti kolegiją, kurioje anksčiau mokėsi – internetu nusipirkęs pusiau automatinį šautuvą ir šaudmenų jis rengėsi žudynėms.

Prisiekusieji nustatė, kad Liamas Lyburdas yra kaltas dėl ginklų kaupimo ir ketinimo pulti Niukaslo kolegiją Anglijos šiaurėje; jis buvo išmestas iš šios mokyklos nes nuolat trukdydavo pamokoms klasėje.

Jo nešiojamajame kompiuteryje rasta byla, kurioje jis grasina savo kolegijai: „jūs sugriovėte visą mano gyvenimą, nesitikėkite, kad aš būsiu gailestingas šiandien“.

L.Lyburdas buvo areštuotas lapkričio 3 dieną, policijai gavus pranešimą iš vieno asmens, kuriam sukėlė nerimą to paauglio žinutės „Facebook“ tinkle.

Šis 19-metis pripažintas esąs kaltas savadarbių granatų ir sprogmenų gaminimu, 9 mm šautuvo „Luger Glock“, šovinių ir CS dujų laikymu. Jis neigė kėsinęsis į kieno nors gyvybę ir sakė, kad baisieji jo planai tebuvo fantazija.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų