Britanijos princą Andrew lytiniu išnaudojimu kaltinanti moteris nesileis nutildoma Bakingamo rūmai neigia, kad princas Andrew turėjo lytinių santykių su nepilnamete

Moteris, kuri paminėjo Didžiosios Britanijos princą Andrew (Endrių) JAV teismui pateiktame ieškinyje, kuriame teigia, kad vienas Volstrito finansininkas ją paauglystėje išnaudojo kaip „sekso vergę“, šeštadienį pareiškė, jog nesileis nutildoma.

Moteris, kuri teismo dokumentuose buvo įvardyta tik kaip „Ieškovė Nr.3“, sakė dienraščiui „The Guardian“, kad nesutiks būti „vėl neteisingai persekiojama“, kai jos pareiškimus griežtai paneigė Bakingamo rūmai ir kitas vyras, minimas tame ieškinyje.

Ši istorija šeštadienį atsidūrė Britanijos laikraščių pirmuosiuose puslapiuose.

Dokumentuose, pateiktuose Floridos teismui, moteris tvirtina, kad milijardierius finansininkas Jeffrey Epsteinas (Džefrį Epsteinas) vertė ją lytiškai santykiauti su princu Andrew Londone, Niujorke ir savo privačioje saloje, kai ji buvo jaunesnė negu 18 metų.

J.Epsteinas, kuris yra artimas 54 metų princo draugas, 2008 metais buvo nuteistas už nepilnamečių merginų skatinimą užsiimti prostitucija ir atliko laisvės atėmimo bausmę.

Nenurodoma, kuriuo metu buvo tas lytinis išnaudojimas, bet minėta moteris tvirtino buvusi J.Epsteino „sekso vergė“ 1999–2002 metais.

REKLAMA

Penktadienį paskelbtame griežto tono pranešime Bakingamo rūmai pareiškė, kad „bet kokios užuominos apie nederamus santykius su nepilnamečiais kategoriškai yra netiesa“.

Kitas vyras, minimas teismo dokumentuose, taip pat atkakliai tvirtino esantis nekaltas.

Alanas Dershowitzas (Alanas Deršovicas), vienas J.Epsteino advokatų, su kuriuo „Ieškovė Nr.3“ esą kelis kartus buvo verčiama santykiauti, sakė naujienų agentūrai AFP, kad visa ši istorija yra „išgalvota“.

Teisininkas kaltino moterį, kad ši „pateikusi klaidingą ir piktavališką teisinį ieškinį“, siekdama pasipelnyti iš jo buvusio kliento.

Pranešime, kuris buvo perduotas „The Guardian“ per ieškovės advokatus, sakoma: „Tokio pobūdžio agresyvus puolimas prieš mane yra būtent ta priežastis, dėl kurios lytinio išnaudojimo aukos paprastai lieka tylėti – ir priežastis, dėl kurios aš ilgą laiką tylėjau.“

„Ši tendencija turėtų pasikeisti. Nebūsiu įbauginta vėl tylėti“, – pridūrė ji.

Princas Andrew yra Britanijos karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) antras sūnus. Jis yra penktas eilėje į Britanijos sostą.

Jorko kunigaikštis dešimtmetį buvo Britanijos specialusis atstovas tarptautinės prekybos ir investicijų reikalams. Šių pareigų Andrew atsisakė 2011 metais, kilus skandalui dėl jo ryšių su J.Epsteinu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų