Už seksualinio pobūdžio nusikaltimą ir užpuolimą nuteistas vyras buvo Didžiosios Britanijos pasienio agentūros (sienos apsaugos tarnybos) sulaikytas, kai mėgino į Fišgardą (Fishguard) Velse plaukiančiu keltu pakliūti į šalį, rašo „The Western Telegraph“.

27 metų vyras, kurio vardas ir pavardė neskelbiami, praėjusiais metais Didžiojoje Britanijoje buvo Ailzberio (Aylesbury) teismo nuteistas trylika mėnesių kalėti už seksualinio pobūdžio nusikaltimą ir moters užpuolimą. Šių metų birželio 7 d. jis buvo paleistas ir deportuotas į Lietuvą. Vyriškiui uždrausta sugrįžti į Jungtinę Karalystę, tačiau jis buvo aptiktas iš Airijos atplaukusiame kelte per keleivių patikrą birželio 26 d.

Pasienio agentūros pareigūnai jį sulaikė ir nugabeno į policijos nuovadą, o iš ten – į imigrantų deportavimo centrą. Vyras buvo deportuotas birželio 29 d.

„Kaip rodo šis atvejis, mūsų pareigūnai patikrina keleivius ne tik tada, kai jie atvykstą į Jungtinę Karalystę, bet ir prieš jiems pradedant kelionę šalyje. Mes tikriname keleivių duomenis, lyginame juos su policijos, saugumo ir imigracijos tarnybų sąrašais. Jei kas nors, kaip šis asmuo, buvo deportuotas, mes nebeleidžiame jam atvykti“, – tvirtino Pasienio agentūros direktoriaus pavaduotojas Aleksas Loteris (Alex Lawther).


Rašyti komentarą...
m
maxelis
2011-07-15 19:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
EU pilieciu deportacija uz praeityje padarytus nusikaltimus priestarauja EU istatymams,kurie turi virsenybe.Pats Home Office pripazino,kad jie pralosia visas jiems iskeltas bylas panasiose situacijose.EU yra laisvas ir neribotas jos pilieciu judejimas!....ir deportuoja tik nezinancius savo teisiu lochus!....kas visai neblogai!
Atsakyti
0

n
nini
2011-07-17 23:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
sedes dabar ilgiau bernaiktis
Atsakyti
0

d
dasa
2012-06-07 14:47:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepasisekė bandymas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų