Bidenas Baltųjų rūmų administracijos vadovu ketina paskirti savo patarėją

JAV išrinktasis prezidentas Joe Bidenas trečiadienį pranešė, kad Baltųjų rūmų administracijos vadovu ruošiasi paskirti savo ilgametį patarėją Roną Klainą.

„Ronas man buvo neįkainojamas per daugelį metų, kuriuos mes dirbome kartu“, – sakė J. Bidenas savo pareiškime apie 59-erių R. Klainą, kuris dirbo J. Bideno administracijos vadovu, kai jis buvo viceprezidentas.

„Jo gili, įvairi patirtis ir gebėjimas dirbti su žmonėmis visame politiniame spektre yra būtent tai, ko man reikia Baltųjų rūmų administracijos vadovui, mums susiduriant su šia krizės akimirka ir vėl sutelkiant savo šalį“, – kalbėjo J. Bidenas.


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2020-11-12 08:19:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tiek daug trūko, kad JV įsigalėtų oligarchinis D.Trampo režimas ilgiems metams ar ne dešimtmečiams. Sutrukdė demokratų dauguma JV Kongrese, nespėta išeiti iš NATO ir nesukurtų specifinių jėgos struktūrų , a lia Baltarusijos režimo "krasavcų" pavyzdžiu. Kai kas gali aiškinti, kad yra JV Konstitucijos nuostatos, kurios labai gerbiamos Jungtinėse Valstijose. Taip gerbiamos, kad net nesiryžta tobulinti netgi tų atskirų nuostatų, kurios nebetinka XXI amžiaus realybei. Sakykim, prezidentinė rinkimų sistema. NATO savarankiškumas nuo JV yra sąlyginis, nes ši valstybė yra pagrindinė jėgos atrama, bolševikų palikuonių apetitų mažinimui. Nors šiuose Kongreso daliniuose rinkimuose demokratai nesublizgėjo, tačiau savo daugumą išlaikė. Senato dauguma spręsis 2021 m. sausio mėn. Demokratai gali pasiekti pusiausvyrą, o su viceprezidentės parama netgi viršenybę. Štai prie ko privedė keista išeinančio prezidento veikla. Kas galėjo pagalvoti, kad pagrindinė JV politinė jėga - respublikonai taip apsijuoks su nelabai vykusio verslininko D.Trumpo eksperimentu. Iš ankstesnio viceprezidento posto pakilęs J.Baidenas politikoje yra patyręs gal net 8 kartus daugiau, negu naujoku buvęs D.Trampas. Kuris politiku iš esmės taip ir netapo. To netgi nesiekė. Jam pakako twiterio žinučių rašinėjimo... valstijoms ir pasauliui...
Atsakyti
0

L
LT
2020-11-12 09:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusus labai dziugino Trumpo kalamas pleištas tarp USA ir Europos, rankom trynė, šoko kazačioką. Trimitavo apie naują Trumpo pergalę rinkimuose, kitaip vadino rinkimus suklastotais. Putinas vis nesveikina Bideno su pergale, o jo klapčiukai raunasi plaukus nuo galvos ir vadina jį zombiu. Džiugina sovietų agonija! Su pergale, Europa!
Atsakyti
0

I
Isvaduotojai
2020-11-12 09:54:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moskoliams turkai savo salygas diktavo del Kalnu Karabacho, Amerikos prezidento rinkimuose nenuskilo, Baltarusija nervus išgadino, armenai urodais isvadino, stresas del rinkimu Gruzijoje ir Moldovoje. Niekur nesiseka, pasaulis negerbia, nors gyvas i zeme sulysk...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų