Atvėrė duris į uždarą pasaulį: skaudžiausios prostitucijos realijos pasaulyje

Prostitucija klesti daugelyje skurdžiausių pasaulio šalių. Lotynų Amerika – ne išimtis. Laura Maria yra viena iš tūkstančio kitų moterų, kurių pagrindinis darbas yra tenkinti vyrus savo kūnu. Kad tai yra pelningas verslas, greičiausiai net nereikia minėti.

26

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Taip atrodo prostitučių gyvenimas Brazilijoje

Tai suvokia ir sąvadautojai, kurie Brazilijoje rūpinasi, kad jų viešnamiuose gyvenančios moterys būtų pasiruošusios bet kam. Toks išnaudojimo būdas - greičiausiai pats žiauriausias iš visų. Į moterį žvelgiama kaip į niekam nereikalingą padarą.

(86 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Parodė slaptuosius kambarius: štai kaip atrodo prostitučių pragaras

L.Maria jau ne pirmą savaitę lanko užsienio kalbos kursus, kurie neva turėtų jai padėti bendraujant su atvykėliais turistais iš užsienio. Per pamokas moterys mokosi ne tik elementarių užsienio kalbos frazių, bet ir to, kaip suvilioti vyrą. Kitaip sakant, seksualių frazių mokymasis taip pat įtrauktas į pamokas. Tikimasi, kad taip moterims pavyks suvilioti didesnį kiekį vyrų.

Cida Vieira, Cida da Silva lanko lygiai tas pačias anglų kalbos pamokas, per kurias mokosi dar nežinomų sekso paslapčių. Tokias pamokas sekso darbuotojos lanko bent kartą į savaitę.

Baimė dėl prostitucijos ir vaikų išnaudojimo dar labiau išaugo 2013 metais, ruošiantis Pasaulio futbolo čempionatui.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų