Indijoje „aitvarai-žudikai“ perrėžė gerkles trims žmonėms

 Indijos sostinėje mirė du vaikai ir vyras, kuriems per Nepriklausomybės dienos šventę gerkles perrėžė stiklu padengtos aitvarų virvelės, trečiadienį pranešė policija.

Indijoje „aitvarai-žudikai“ perrėžė gerkles trims žmonėms (nuotr. SCANPIX)

Dėl šių tragedijų Delio vyriausybė iškart uždraudė gaminti, pardavinėti ir laikyti tokias aštrias virveles, kurios naudojamos siekiant perkirsti varžovų aitvarus.

Valdžia nurodė, kad bet kam, kas bus sučiuptas su tokiomis virvelėmis, grės penkeri metai kalėjimo ir 100 tūkst. rupijų (1,33 tūkst. eurų) bauda.

Du vaikai, ketverių ir šešerių metų, žuvo per atskirus incidentus pirmadienį, iškišę galvas pro savo automobilių stoglangius.

REKLAMA

„Vaikai dairėsi pro stoglangius, kai įsipainiojo į tas mirtinas gijas“, – sakė Vakarų Delio policijos komisaro pavaduotojas Pushpenderas Kumaras.

Taip pat žuvo 22 metų vyras, kuris motociklu važiavo vienu sostinės viaduku, sakė kitas pareigūnas.

Dėl šių mirčių niekas nebuvo areštuotas.

Indijoje „aitvarai-žudikai“ perrėžė gerkles trims žmonėms (nuotr. SCANPIX)

Per kitus incidentus aitvarų virvelės sunkiai sužeidė penkerių metų vaiką ir policininką.

Aitvarų leidimas yra labai populiarus užsiėmimas per Nepriklausomybės dieną, kai dangus būna tiesiog nusėtas spalvingomis, dažnai – Indijos vėliavos spalvų, figūromis ant ilgų virvelių.

Praėjusią savaitę Delio teismas nurodė miesto vyriausybei šviesti visuomenę apie minimų virvelių keliamą pavojų ir pažymėjo, kad pastaraisiais metais Delyje ir dviejose kaimyninėse valstijose buvo virtinė su jomis susijusių mirties atvejų.

Kai kurios valstijos po panašių nelaimingų atsitikimų jau yra uždraudusios tokias virveles.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų