41-erių moteris netikėtai mirė praėjus 2 dienoms po vakcinacijos  mirties priežastys tiriamos

Portugalijoje netikėtai mirė medicinos darbuotoja, kuriai 48 valandomis anksčiau buvo suleista „Pfizer“ ir „BioNTech“ vakcina nuo koronaviruso. Kol kas nėra žinoma tiksli jos mirties priežastis.

41-erių moteris buvo paskiepyta nuo Covid-19 gruodžio 30-ąją. Jai nepasireiškė jokie šalutiniai poveikiai, tačiau sausio 1-ąją ji netikėtai mirė. Mirties priežastis gali būti nustatyta po skrodimo, kurį planuojama atlikti sausio 5-6 dienomis. 

Pasak „Daily Mail“ cituojamo Sonios Acevedo tėvo, jo dukra neturėjo kažkokių problemų su sveikata. „Jai nepasireiškė jokie simptomai (po vakcinacijos). Aš nežinau, kas nutiko. Man reikia atsakymų. Aš noriu žinoti, kas nulėmė mano dukters mirtį“, – pareiškė A. Acevedo.

Portugalijos onkologijos institute Porto mieste, kur dirbo moteris, patvirtino, kad nebuvo sulaukta kokių nors skundų dėl vakcinacijos praėjus kelioms valandoms po vakcinos suleidimo. Be S. Acevedo vakciną gavo dar 537 šios įstaigos darbuotojai. 

Kol kas nėra žinoma tiksli moters mirties priežastis. Onkologijos institutas patvirtino patį mirties faktą ir išreiškė nuoširdų apgailestavimą šeimos nariams ir draugams dėl skaudžios netekties.

„Pfizer“ ir „BioNTech“ sukurta vakcina šiuo metu yra vienintelė, kurią oficialiai leidžiama naudoti ES šalyse, įskaitant ir Lietuvą, kovoje su koronavirusu. ES užsakyta 200 mln. šių vakcinų, laukiama dar 100 mln. dozių.

Pasaulis 2021-aisiais susidurs su precedento neturinčia humanitarine krize. Šalims visą dėmesį koncentravus į kova su Covid-19 pandemiją, valstybės, kuriose vystosi konfliktai ir kurios susiduria su didelėmis krizėmis, yra priverstos verstis pačios – labiausiai pažeidžiami žmonės Žemėje už tai moka didžiulę kainą, perspėja Tarptautinio gelbėjimo komiteto (IRC) atstovai.


Rašyti komentarą...
A
Ausra
2021-01-05 12:04:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skiepinkites,kas jau lb norit,bet pasaulyje dar taip nebuvo,kad vakcina butu sukurta per pusmeti
Atsakyti
-39

R
R
2021-01-05 11:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu, kad mirusius nuo Covid vakcinos nurašys kaip mirusius nuo Covid.
Atsakyti
-28

h
hhu
2021-01-05 11:25:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia tik pradzia
Atsakyti
-20

SKAITYTI KOMENTARUS (92)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų