40-metis gydomas ligoninėje dėl kraujo krešulių: prieš kelias dienas buvo skiepytas „Pfizer“

Australijoje vienam policijos pareigūnui diagnozuoti kraujo krešuliai praėjus trims dienoms po skiepijimo „Pfizer“ vakcina nuo COVID-19. Oficialūs valdžios atstovai kol kas šio atvejo su skiepais nesieja, laukiama medikų išvadų.

Skelbiama, kad balandžio 21-ąją jis buvo skubiai išvežtas į ligoninę, kur ir yra šiuo metu gydomas, rašoma tvnz.co.nz. 40-metis pareigūnas, kuris dirbo vietos karantino ligoninėje sulaukė vakcinos praėjusį sekmadienį.

Jeigu šis atvejis bus patvirtintas, tai bus pirmasis toks Australijoje po „Pfizer“ vakcinos panaudojimo.

Kol kas nėra aišku, ar šis atvejis susijęs su vakcinavimu. Vietos sveikatos institucijos šiuo metu tiria australo ligos atvejį, tačiau kol kas nėra oficialių pranešimų šiuo klausimu.

Australijos premjero pavaduotojas Stevenas Milesas vietos žiniasklaidai teigė, kad kol kas dar anksti tvirtinti, kad šis atvejis gali būti susijęs su „Pfizer“ vakcina. Kraujo krešėjimo ligos dažniau pasitaiko ir neskiepytiems nuo koronaviruso žmonėms, todėl bandoma išsiaiškinti ar tai nebuvo sutapimas.

Australijoje rekomenduojama asmenims iki 50 metų skiepytis „Pfizer“ vakcina dėl įtarimų, kad itin retais atvejais nuo „AstraZeneca“ skiepo gali pasitaikyti kraujo krešėjimo problemos.

 


Rašyti komentarą...
Žana
2021-04-23 15:04:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dabar pasižiurekite kiek žmonių guli Lietuvos ligoninėse su problemomis iššauktomis po skiepo susidariusių trombų, kiek jau mirė... Kodėl neskelbiami skaičiai, kodėl nutylima.
Tie žmonės galejo gyventi normalų gyvenimą kokį gyveno iki šiol, skaitė, rašė, juokėsi.. Koks daugelio gyyvenimas dabat-po skiepo, ogi dalies is jų gulejimas ir ziurėjimas i lubas, kitų namai anapilis. Užuojauta visiems kurie po skiepo neteko artimųjų.
Atsakyti
-9

S
Ss
2021-04-23 12:46:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekur neakelbta informacija, kuria pateike “ institute for global change” su Tony Blair priesaky
Mirciu kooficientas 100 tuks diziu:
Astra-0,1
Pfizre-0,26
Spreakit patys, kuris nuodas geresnis....
Atsakyti
-1

T
Tai
2021-04-23 13:23:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palygino mokslininkai, šių m.kovo mėn. mokslinio tyrimo duomenys, koronos mirtingumas 0,15 proc.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų