Puota maro metu: Rusijos žvaigždės susirinko švęsti Peskovo gimtadienio

Rusijos prezidento atstovas žiniasklaidai Dmitrijus Peskovas spalio 17-ąją triukšmingai atšventė savo 53-ąjį gimtadienį viename iš Maskvos restoranų. Šventėje dalyvavo dešimtys Rusijos žinomų pramogų ir politikos pasaulio atstovų, kurių pramogos, nesilaikant valdžios rekomendacijų vengti susibūrimų, sukėlė nepasitenkinimą tarp rusų.

Puota maro metu: Rusijos žvaigždės susirinko švęsti Peskovo gimtadienio (nuotr. Instagram)

Rusijos žiniasklaidoje rašoma, kad pasveikinti D. Peskovo atėjo Filipas Kirkorovas, Nikolajus Baskovas, Stas Michailovas ir Grigorijus Lepsas. Šventėje taip pat dalyvavo ir propagandinės televizijos RT vyr. redaktorė Margarita Simonian.

Paklausta, kaip toks laisvas elgesys siaučiant koronaviruso antrajai  bangai yra suderinamas su oficialia valdžios politika ir raginimais vengti nebūtinų susirinkimų, D. Peskovo žmona Tatjana Navka portalui „Podjom“ pareiškė, kad „tai buvo privatus vakaras“, o pats D. Peskovas neatsakė.

D. Peskovas ir T. Navka jau persirgo Covid-19 dar šių metų kovo mėnesį. Sutuoktiniai buvo paguldyti į ligoninę Maskvoje. „Pirmąją dieną nebuvo išvis jokių simptomų, o vėliau temperatūra išaugo kiek aukščiau 37°C“, – tuomet pasakojo D. Peskovas.

Spalio 19-ąją D. Peskovas koronaviruso pandemiją pavadino „precedento neturinčiu iššūkiu“ Rusijai ir visam pasauliui. Jis reguliariai pažymi Covid-19 keliamą pavojų, o šalies gyventojus ragina laikytis disciplinos. 

REKLAMA

Rusijos estrados žvaigždė Filipas Kirkorovas, „Podjom“ žurnalistės paklaustas apie dalyvavimą gimtadienyje, puolė keiktis ir piktintis, kad „tuoj vėl kokią šlykštynę apie mane parašysite“. 

Spalio 20-ąją Rusijoje buvo užfiksuotas naujas dienos sergamumo rekordas – daugiau nei 16 tūkst. atvejų. Sergamumas auga beveik kasdien nuo spalio 9-osios. Daugiausiai susirgusiųjų yra Maskvoje (daugiau nei po 5 tūkst. naujų atvejų kasdien), Sankt Peterburge (mirtingumas siekia beveik 7 proc.) ir Pamaskvėje.


Rašyti komentarą...
G
Gal
2020-10-22 19:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne debilų vakarėlis, o " žvaigždžių".Gal suvokia, ką daro?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų