Pirmoji Navalno žinutė iš palatos: labai patiko kvėpuoti

Aleksejus Navalnas, kuris yra toliau gydomas Berlyno klinikoje „Charite“ po apnuodijimo, pirmą sykį paviešino savo nuotrauką ir perdavė žinutę iš palatos. Politikas džiaugėsi tuo, kad gali laisvai kvėpuoti pats.

„Sveiki, čia Navalnas. Ilgiuosi jūsų. Aš vis dar beveik nieko nemoku, tačiau štai jau vakar sugebėjau visą dieną pats kvėpuoti. Visiškai savarankiškai. Jokios pašalinės pagalbos, net paprasčiausio vožtuvo gerklėje nenaudojau. Labai patiko. Nuostabus, daugelio neįvertinamas procesas. Rekomenduoju“, – ironiškai rašoma A. Navalno „Instagram“ paskyroje.

Nuotraukoje matyti Navalnų šeimos nariai palatoje, kurioje yra gydomas rusų opozicionierius. 

Prieš šią publikaciją Kremlius pareiškė, kad „visi džiaugtųsi, jeigu A. Navalnas pasveiktų“. Rusijos prezidento atstovas žiniasklaidai D. Peskovas pirmą sykį per pastarąjį laikotarpį įvardijo opozicijos atstovo pavardę, tačiau nepamiršo paminėto, kad jo gyvybę išgelbėjo Rusijos gydytojai.

Komentuodamas „The New York Times“ šaltinių informaciją, kad A. Navalnas po pasveikimo planuoja grįžti į Rusiją, D. Peskovas lakoniškai atsakė: „Kiekvienas Rusijos pilietis turi teisę iš Rusijos išvykti ar į ją grįžti“.

Kovos su korupcija fondo įkūrėjas Aleksejus Navalnas, kuris siekė tapti Rusijos prezidentu 2018-aisiais, buvo apnuodytas nauja Rusijos spec. tarnybų laboratorijose sukurta „Novičiok“ modifikacija, rašoma vokiečių leidinyje „Die Zeit“. Leidinio teigimu, politiką norėta nužudyti, tačiau, dėl sėkmingai sutapusių aplinkybių, to nepavyko padaryti. 


Rašyti komentarą...
G
Gerb.Kremliaus gerbėjai
2020-09-15 15:04:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
AR BUVO NORS VIENAS ATVEJIS,KAD KREMLIUS PRISIPAŽINTU DEL NUŠAUTU,APNUODYTU ŽMONIŲ, NUMUŠTŲ LĖKTUVŲ IR KT?Atsakyti
-3

B
B-OM
2020-09-15 13:35:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmingai jam pavyko isgelbeti Vokietijoje !!!B
Atsakyti
-3

A
Aistė
2020-09-15 18:48:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu jam greitai pasveikti !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų