Keleivinis lėktuvas išpylė degalus virš Los Andželo: nukentėjo 60 žmonių

JAV keleivinis lėktuvas, skridęs iš Los Andželo į Šanchajų, turėjo išpilti degalus skrendant dėl priverstinio grįžimo atgal į oro uostą. Degalai buvo išlieti ant Los Andželo priemiesčio, pateko ant šešių mokyklų teritorijų, nukentėjo net 60 žmonių.

Incidentas įvyko sausio 14-osios vidurdienį. LėktuvasBoeing 777“, kuriuo skrido 288 žmonės, paskelbė apie priverstinį nusileidimą dėl variklio gedimo. Atsikratyti degalų atsargų buvo būtina, kad lėktuvas galėtų saugiai nusileisti. 

Degalai pateko ant penkių pradinių ir vienos vidurinės mokyklos Los Andželo apylinkėse. Vien mokykloje, nutolusioje per 20 kilometrų nuo oro uosto, pagalbos kreipėsi 20 vaikų ir 11 suaugusiųjų. Jie buvo tiesiog aplieti degalais. 

Nukentėjusiuosius skubiai plovė muilu, pavojaus jų sveikatai nėra. Mokyklų evakuoti taip pat neprireikė, jos dirba įprastu režimu, rašoma CNN. Vienas iš moksleivių pasakojo, kad degalai pradėjo lašėti iš oro, pateko į akis. JAV federalinė aviacijos valdyba jau pradėjo tyrimą dėl šio incidento. 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų