Skandalas Rygoje – parduodami drabužiai su Putino atvaizdu

Rygoje (Latvija) įsikūrusio prekybos centro „Alfa“ atstovai paprašė Rusijos reperiui Timati priklausančios parduotuvės „Black Star“ išimti iš asortimento prekes su rusiška simbolika ir Vladimiro Putino vaizdais.

(nuotr. Black star wear) (nuotr. Gamintojo)

„Linstow Center Management“ bedrovės, kuri valdo prekybos centrus „Alfa“, „Mols“ ir „Origo“, atstovė Ilze Žuka tvirtina, kad tokio reikalavimo priežastimi tapo gyventojų nepasitenkinimas dėl tokio pobūdžio prekių, rašoma „Apollo“. Dalis jų piktinasi, kad rusiška simbolika padabinti drabužiai yra Kremliaus propaganda.

Taip pat pažymima, kad Latvijos saugumo tarnyba tokio pobūdžio prekes pavadino Rusijos bandymu sustiprinti savo įtaką kitose šalyse. Tarnyba perspėjo „Linstow Center Management“ atsakingiau rinktis partnerius bendradarbiavimui. Savo ruožtu saugumas „atliks tyrimą savo kompetencijų ribose“ dėl tokios parduotuvės atsiradimo viename iš didžiausių Rygos prekybos centrų.

Pirmoji „Black Star“ parduotuvė Rygoje atsidarė rugsėjo 5-ąją. Iškart po atidarymo rygiečiai kritikavo prekyvietę dėl parduodamų drabužių su užrašais „Rossija“, „Moskva“ ir Rusijos kariuomenės emblemomis. Kitiems dar neįtiko ir tai, kad kainos nurodomos iš pradžių rusų kalba, o tik po to – latvių.

Ekspertai nustatė, kad Rusijos ekonomikos vystymosi rodikliai šiuo metu siekia 1998-ųjų lygį.


Rašyti komentarą...
L
LT
2019-09-11 09:35:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks cia skandalas jeigu Estijoje viesai parduodami marskineliai su putino, su lenino su HITLERIO atvaizdu, pardavineja ten visokia fasistine ir sovietine atributika, galima pirkti gelezini kryziu, svastikas, visokius hitlerines vokietijos ar sovietines armijos armijos uniformu antsiuvus. Ir tai daroma prekybos centre prie par juru uosto ir ne vienoje vietoje. Matyt ten liberalu viskas ir niekam netrugdo :)
Atsakyti
-1

a
algis
2019-09-11 10:54:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
vyt lauk tokias parduotuves
Atsakyti
-1

G
Grigorij
2019-09-11 14:17:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ka, LV su RU kariauja, gal RU grasino uzpulti? Jeigu "Baltijos Tigrai" prikure idijotisku istatymu, prilyginanciu Tarybu valdzia... nacistinei, draudzia Tarybinius paminklus bei simbolika, tai prie ko cia RU simbolika? Gal Putinas NSO pripazintas pasauliniu valstybiniu kariniu nusikalteliu? Nepatinka pirkejams? Gal man irgi ne viskas patinka. Ir kas? Kas vercia pirkti? Tegul perka drabuzius su JAV simbolika. O kokia beda, jei kainos parasytos dviem kalbom, koks skirtumas kokia eile? Jokio istatiminio priekabiu pagrindo! Laukiniai, dar nenulipe nuo medziu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų