REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į Rimos ir Kęstučio šeimą netikėtai pasibeldė baisi tragedija. Sunkiai apie ją kalbėdamas vyras TV3 laidoje „TV Pagalbą“ teigė, kad dabar jie gyvena tryse – žmona, jis ir giltinė.

Į Rimos ir Kęstučio šeimą netikėtai pasibeldė baisi tragedija. Sunkiai apie ją kalbėdamas vyras TV3 laidoje „TV Pagalbą“ teigė, kad dabar jie gyvena tryse – žmona, jis ir giltinė.

REKLAMA

Moteris pasakojo, kad prieš 30 gimtadienį ji sužinojo baisią žinią.

„Į mano gyvenimą pasibeldė nelaukta ir nepageidaujama viešnia – liga, kuri mane sustabdė ir apvertė mano visą gyvenimą iš esmės.

Tai plaučių arterinė hipertenzija – reta, progresuojanti ir nepagydoma liga, kurios vienintelė gydymo galimybė yra transplantacija. Arba plaučių, arba širdies ir plaučių komplekso“, – kalbėjo Rima.

Šiandien Rima laukia plaučių donoro, nes, pasak medikų, jos širdis dar turi galimybę atsistatyti, tačiau diagnozę išgirsti pirmą kartą buvo labai sunku. 

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo labai baisu, staigi, netikėta žinia išmušė iš vėžių. Žemė tiesiog išslydo iš po kojų. Visą gyvenimą tu buvai sveikas žmogus ir tau staiga pasako, kad viskas – tu akligatvyje, o du maži vaikai...

REKLAMA

Kai išgirdau pačią diagnozę, su šia liga gyveno mano sesuo. <...> Mano sesė neišgyveno ir žinojimas, kad ta baigtis yra tokia, dar labiau sustiprino baimę ir nesaugumą, laikinumą ir gyvenimo trapumą“, – pasakojo moteris.

Kęstutis pasakojo, kad po dukros gimimo moteris pradėjo skųstis sveikata.

„Ji man vis pasiskųsdavo, kad jai sunku stumti vežimą, kad ji vis uždūsta. <...> Nusprendėme kreiptis į privačią kliniką ir atlikti išsamų kraujagyslių tyrimą. 

REKLAMA
REKLAMA

Nuvažiavome į kliniką, jai padarė širdies echoskopiją ir vėliau gydytojai pranešė. Aš sėdėjau ir laukiau automobilyje, matau ateina žmona iš tos klinikos ir ji apsiverkusi. Tada pasidarė baisu“, – sakė Kęstutis. 

Vyras pasijuto lyg gavęs šlapiu skuduru per veidą.

„Atrodo jau subrendusio, savarankiško gyvenimo pradžia – vaikai, namas, darbas, viskas yra ir jau turėjo eiti kaip sviestu patepta, o čia liga. Teko prisiminti ir santuokos priesaiką, kad skurde ir varge, ne tik laimėje ir meilėje“, – kalbėjo vyras.

Kaip Rimos ir Kęstučio šeima išgyveną tokią skaudžią žinią, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Turime donorų kaip prisikta,tik valdžia ir pedofiline teise juos gina,tai žmogžudžiai prie vairu ,kurie vietoje per perėją skina gyventojus kaip uogas,ir nieko,o tokiems asams ne policijos suėmimas jei iseina įvykio metu,o tiesiai ant operacinio,kad donorais taptų,be teisėsaugos institucijų,tiesiogiai komisarai sudaro sutartį su ligoninėms,tokie asai padaro avarijas,ir staigiai,gelbėti gyventojus,na jei tie išmatos išgyvena,tada gali pasiimti teisėjai,prokurorai ,nors sau į lovas pasiguldyti ,kokios problemos,nes statistams ligoniai,kurie negauna gydymo ,vaikai ,neįdomus,valdžia tik statistams pautus laižo daugiau nieko ir babkes kosminės moka,taip tai algų nėra iš ko kelti vaje vaje,o kaip direktoriams algos virš 300 tukst įdomu iš ko keliamos ,nieko nenori VMI ir Sodra paviešinti ,ar direktoriai bijo ne postų likti
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų