Į paskutinį „Eurovizijos“ atrankos pusfinalį susirinkę atlikėjai atrodė rimtai nusiteikę nutildyti skeptikus, teigiančius, kad daugumai jų svarbu tik pasirodyti televizijos eteryje ir nors trumpam išgarsėti. Gerai skambančios naujos dainos, tvarkingai sustyguoti pasirodymai ir pastangos įveikti ne tik konkurentą bet ir save – niekas šeštadienio vakarą nenorėjo likti paskutinis.

Pirmieji scenoje pasirodę broliai dvyniai  „Timohi“ lengvai ironišku ir nuotaikingu kūriniu „Satellite of Satellite“ išsakė savo šiltus jausmus praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojai Lenai.

„Šis pasirodymas neatitinka „Eurovizijos“ kalibro“, – sakė Darius Užkuraitis.

Antroji savo dainą pristatė Eglė Petrošiūtė. Kūriniu „Smile“ ji ragino visus aplinkui šypsotis, tačiau neįsimenanti lengvo stiliaus dainelė komisijos nariams įspūdžio nepadarė.

„Su tokia daina turbūt reikėjo pakovoti kitoje, žemesnėje svorio kategorijoje“, – kalbėjo Mindaugas Urbaitis.

Ekstravagantiškieji rokeriai išsiskyrė „Flaer“ originaliu pasirodymu „Kibernetiniam sode“. Šokėjus jie patalpino skaidraus plastiko burbuluose, o vokalistas puošniais baltais kailiniais, nors ir išpiltas prakaito atrodė impozantiškai.

REKLAMA

„Šis pasirodymas nepaliks abejingų. Vieniems labai patiks, kiti manys, kad tai visiškas absurdas“, – komentavo D. Užkuraitis.

Gražina Jonušaitė su daina „Mylėk Savo Priešą“ tapo vienu iš nedaugelio atlikėjų, kuriems komisija prikišo neprofesionalumą. „Techninės priemonės, kurias naudojate, nėra pakankamai ištobulintos“, – griežtas buvo Vytautas Juozapaitis.

Populiarioji klasikinės muzikos atlikėjų trijulė „el Fuego“ dainą „Aš esu žmogus“ atliko su profesionalams būdingu pasitikėjimu savimi bei sužavėjo absoliučia daugumą žiūrovių studijoje.

„Linkėčiau repertuaro, atitinkančio galimybes“, – dainos pasirinkimu abejojo M. Urbaitis.

Floridoje gyvenanti lietuvaitė Greta Smidt savo daina „Elektronic Love“ įliustravo šiuolaikinio jaunimo bendravimą. Kalbinama vakaro vedėjo G. Masalskio ji tryško nelietuvišku entuziazmu ir gera nuotaika.

Kelionėse sukauptą patirtį dainoje „Floating To You“ išsakė Linas Adomaitis. D. Užkuraičio teigimu, toks apgalvotas ir tvarkingas pasirodymas būdingas tik tikram profesionalui. „Žiūrovas šiam kūriniui taip pat atsirastų“, – kalbėjo „Eurovizijos“ ekspertas.

Dar vieną L. Adomaičio parašytą dainą atliko Viktorija Ivaškevičiūtė. Po itin itin daug jėgų pareikalavusio jausmingo pasirodymo atlikėjai buvo sunku kalbėti.

Savo kūrybos dainą, kaip ir pernai, atliko Jūratė Miliauskaitė. M. Urbaičio nuomone, daina skambėtų geriau, jei ant scenos liptų ne pati jos autorė.

Gaivaus skambesio gūsiu daug kam tapo „Avenue Acoustic“. Komisiją žavėjo smagus ir lengvas grupės stilius, originalus tekstas.

Dony Montel ir Sasha Son(g) duetas pasirodęs su kūriniu „Best Friend“ dainavo apie meilę, tačiau šokis scenoje buvo tikra meilės trikampio istorija. Komisijos nuomone, nei daina, nei patys atlikėjai neparodė viso savo potencialo.

Vakarą profesionaliu, tačiau daugiau pompastišku negu solidžiu pasirodymu užbaigė Rūta Ščiogolovaitė. Nepagailėjęs dainininkei pagyrų M. Urbaitis visgi apgailestavo, kad atlikėja šį kartą buvo geresnė už jai sukurtą dainą.

REKLAMA

Komisijos balsus pavertus balai, atlikėjai lentelėje išsidėstė tokia tvarka:


 • Rūta Ščiogolevaitė – 12 balų

 • Linas Adomaitis – 10 balai

 • Donny Montell ir Sasha Son(g) – 8 balai

 • „Avenue Acoustic“ – 7 balai

 • Viktorija Ivaškevičiūtė – 7 balai

 • Jūratė Miliauskaitė – 5 balai

 • „el Fuego“ – 4 balai

 • „Flyer“ – 2 balai

 • Eglė Petrošiūtė – 1 balas


Be balų liko „Timohi“ ir Gražina Jonušaitė.

Į balus pavertus žiūrovų skambučius, lentelė atrodė taip:


 • Linas Adomaitis – 12 balų

 • Viktorija Ivaškevičiūtė – 10 balų

 • Rūta Ščiogolevaitė – 8 balai

 • Greta Smidt – 7 balai

 • Donny Montell ir Sasha Son(g) – 6 balai

 • Eglė Petrošiūtė – 5 balai

 • Gražina Jonušaitė – 4 balai

 • Jūratė Miliauskaitė – 3 balai

 • „Timohi“ – 2 balai

 • „el Fuego“ – 1 balas


Žiūrovams mažiausiai patikę „Flyer“ ir „Avenue Acoustic“ balų negavo.


Rašyti komentarą...
e
ewasa
2011-02-20 02:48:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sasa Songa ir Montvydas paslydo... bet jie i finalai praeis komisija deleguos
Atsakyti
0

E
Eurovizijos Fanas
2011-02-20 11:12:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriausiai pus-finale pasirodė Greta su daina Elektronika meile. Jos daina verta EURO-VIZIJOS, nes jos daina turi didelius šansus patekti EURO-VIZIJOS FINALĄ, NET GALBŪT LAIMĖTI EURO-VIZIJA. JOS dainos dėka netaptume pajuokos objektu eilini karta. Žmonės balsuokite už ja, kad grįžtų į scena ir dalyvautu euro-vizijos finale (jos dainos numeris 17) (P.S. Balsavimas vyksta iki vasario 21 dienos, balsuokite zebro tinklapyje).
Atsakyti
0

F
Fu
2011-02-20 13:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Donatai, gėda, elgiesi, kaip prostitutė, pamiršdamas savo kalbą.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų