Rašyti komentarą...
Bet kame reikalas? Kodėl būtent šū... kyla į paviršių, o ne skęsta? Kas toje komisijoje dalyvavo? Ar jie kompetentingi? Dievulėliau: ščiogolevaitė pasenusi jau, adomaitis visiškas tupas... Argi nematėme Talentuose tikrai talentingo jaunimo? Reikia, kar rinktų visa Lietuva, o ne kažkokia abejotina komisija...
TIK LINO ADOMAIČIO KOLEKTYVO ATLIEKAMA DAINA GALĖJO TIKĖTIS EAUROVIZIJOJE PATEKTI I FINALĄ.SAŠENKO (Lietuvą atstovaujanti ne su lietuviška pavardę)SAVO LYRIKA VARGU AR PAKERĖS ŽIŪROVUS,O APIE FINALĄ TAI TIK PASVAJOKIMe..Jei RYBAKO atlikta daina prisimename iki šiol,tai mūsų daininkės daina pamirštama tik jai pasibaigus.KEISTAS KOMISIJOS VERTINIMAS.
Valgyk sau Tesco pupeles ir niekam mums neidomus jusu postringavimai
zinot gyvenu anglijoje cia pilnos gatves gatviniu muzikantu,ir zinot galiu pasakyt kad nie viena lietuvos zvaigzde jiems nepriligsta,manau musu zvaigzdem tik gatves sluoti,nezinau nei vieno kurio butu galyma klausytis,toks jausmas kad visos musu zvaigzdes tik ir dainavo kaimo uzstales dainas.
visi pažįstami, o kur Povilaitis ir Dambrauskaitė?
Donatai, gėda, elgiesi, kaip prostitutė, pamiršdamas savo kalbą.
Geriausiai pus-finale pasirodė Greta su daina Elektronika meile. Jos daina verta EURO-VIZIJOS, nes jos daina turi didelius šansus patekti EURO-VIZIJOS FINALĄ, NET GALBŪT LAIMĖTI EURO-VIZIJA. JOS dainos dėka netaptume pajuokos objektu eilini karta. Žmonės balsuokite už ja, kad grįžtų į scena ir dalyvautu euro-vizijos finale (jos dainos numeris 17) (P.S. Balsavimas vyksta iki vasario 21 dienos, balsuokite zebro tinklapyje).
Sasa Songa ir Montvydas paslydo... bet jie i finalai praeis komisija deleguos
Į viršų