Šįvakar savo žygį Europoje pradėjo Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas. Kroatijos vicečempionai į Europos batalijas prisijungė nuo trečiojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo, o pirmuoju jų varžovu tapo Portugalijos „Vitoria Guimaraes“ ekipa.

Namuose žaidusi „Hajduk“ komanda sugebėjo laimėti pirmąsias rungtynes rezultatu 3:1.

Pirmajame kėlinyje lietuvio auklėtiniai varžovams neleido atlikti nei vieno smūgio, o patys du kartus smūgiavo į vartų plotą, bet niekam pasižymėti nepavyko.

Sužaidus valandą „Vitoria Guimaraes“ sugebėjo įsiveržti į priekį po tikslaus Miguelio Maga smūgio, bet „Hajduk“ į tai sureagavo žaibiškai ir jau po šešių minučių Emiras Sahiti rezultatą išlygino.

Bet tai nebuvo viskas. „Hajduk“ įgavo pagreitį ir 75 minutę šeimininkus į priekį išvedė Dario Melnjakas, o 87 minutę Filipas Krovinovičius galutinai įtvirtino „Hajduk“ pergalę.

Dvejų įvarčių persvarą po pirmųjų rungtynių susikrovusi „Hajduk“ komanda atsakomąsias rungtynes žais po savaitės Portugalijoje.