Los Andželo „Lakers“ (1-5) pagaliau pasiekė pirmąją pergalę naujajame NBA sezone, kai namuose 121:110 (26:31, 29:20, 38:34, 28:25) pranoko Denverio „Nuggets“ (4-3) klubą.

Svečiai kiek sėkmingiau pradėjo mačą, bet netrukus Los Andželo klubas žaidimą išlygino ir priartėjo, o antrajame kėlinyje ir pirmavo 51:49.

Po pertraukos užvirė gana apylygė kova, vis dėl ketvirtojo kėlinio pradžioje po sėkmingos atkarpos „Lakers“ susikrovė dviženklį pranašumą (96:85).

„Nuggets“ su Nikola Jokičium priešakį dar priartėjo iki 106:113, bet čia pat šeimininkai atsakė keliomis atakomisbe atsako ir vėl atitrūko, o galiausiai ir išlaikė pergalingą persvarą.

Nugalėtojams LeBronas Jamesas 35 minutes įmetė 26 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Anthony Davisas pridėjo 23 taškus ir 15 atkovotų kamuolių, o Russellas Westbrookas surinko 18 taškų, sugriebė 8 kamuolius ir išdalino 8 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems N. Jokičius pelnė 23 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (15 atk. kam.), Lonnie Walkeris ir Russellas Westbrookas (8 atk. kam., 8 rez. perd.) po 18, Austinas Reavesas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 23 14 atk. kam., 6 rez. perd..), Jamalas Murray 21, Aaronas Gordonas 18 (6 atk. kam.), Michaelas Porteris 17 (9 atk. kam.), Bruce'as Brownas 10.