Pergalę iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/2) ekipa, kuri svetimoje arenoje 112:91 (18:25, 34:27, 26:15, 34:24) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ (2/4) komandą.

Jonas Valanciunas nugalėtojų gretose per 23 minutes surinko 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, rezultatyviai perdavė 5 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 2 kartus ir padarė 3 klaidas.

Naujojo Orleano komanda antroje mačo pusėje trumpai atsiliko tik trečiojo kėlinio pradžioje.

Po šio kėlinio „Pelicans“ buvo priekyje 11 taškų, o paskutiniame ketvirtyje komandas vienu metu skyrė 24 taškai.

Pirmoje mačo pusėje „Pelicans“ vienu metu atsiliko 11 taškų.

Los Andželo ekipa žaidė be savo žvaigždės Kawhi Leonardo, o „Pelicans“ vertėsi be Brandono Ingramo.

„Clippers“: Normanas Powellas 18, Paulas George 14, Marcusas Morrisas 12 (8 atk., kam., 4 rez., perd.), Reggie Jacksonas 9 (5 atk., kam.), Johnas Wallas 8 (6 rez., perd.), Luke Kennardas 7 (6 atk., kam.), Brandonas Bostonas 6, Terance Mannas 6 (5 atk., kam.).

„Pelicans“: CJ McCollumas 22 (4/8 trit., 5 atk., kam.), Zionas Williamsonas 21 (12 atk., kam., 7 rez., perd.), Naji Marshallas 17 (6 atk., kam., 4 rez., perd.), Trey Murphy 15 (3/9 trit., 4 atk., kam.), Larry Nance 15 (9 atk., kam.), Jonas Valanciunas 11 (7 atk., kam., 5 rez., perd.), Devonte Grahamas 9 (4 atk., kam., 7 rez., perd.), Jaxsonas Hayesas 2.