Pergalę Eurolygoje iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3/1) komanda su Artūru Gudaičius.

Xavi Pascualio auklėtiniai svečiuose 66:53 (12:11, 16:10, 16:16, 22:16) palaužė Vilerbano ASVEL (1/5) ekipą.

„Zenit“ komanda per paskutinius tris kėlinius neatsiliko, bet likus žaisti daugiau nei dvejoms minutėms pirmavo tik trijų taškų pranašumu.

Tada Rusijos klubas iki mačo pabaigos nepraleido nei taško, o patys surinko 10 be atsako.

A.Gudaitis per 17 minučių surinko 9 taškus (3/6 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 2, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, bet tiek pat kartų prasižengė ir dukart suklydo.

„Zenit“ laimėjo nepaisant to, jog prametė 16 tritaškių iš 20 ir padarė 15 klaidų.

ASVEL: Charlesas Kahudi 14, Davidas Lighty ir Moustapha Fallas po 10.

„Zenit“: Willas Thomasas 14, Alexas Poythressas 12, Matueszas Ponitka, Billy Baronas ir Artūras Gudaitis po 9.