Pirmąją nesėkmę Šiaurės Europos krepšinio lygoje (ENBL) patyrė Alytaus „Wolves“ (2-1) krepšininkai.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai šį kartą svečiuose 86:89 (19:21, 21:22, 18:20, 28:26) neatsilaikė prieš Sopoto „Trefl“ (3-2) komandą iš Lenkijos, kuri fiksavo trečiąją pergalę iš eilės turnyre.

Kur kas sėkmingiau susitikimą pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jį pradėjo spurtu 8-0 ir nutolo, o netrukus jau džiaugėsi ir dviženkliu pranašumu (2:13).

Nepaisant sunkaus starto, alytiškiai rankų nenuleido taip anksti ir dar prieš antro kėlinio pradžią gerokai aptirpdė deficitą. Šis sumenko vos iki 2 taškų (19:21).

„Vilkai“ pirmą kartą mače rezultatą savo naudai persvėrė tik trečiajame kėlinyje, kai surengė sėkmingą atkarpą 9-0 (52:45).

Lemiamo kėlinio pradžioje Lenkijos ekipa perėmė iniciatyvą ir persvėrė svarstykles savo naudai (64:66). Likus žaisti 3 minutes, aikštės šeimininkai surengė spurtą 10-0 ir šovė į priekį (71:80).

Visgi, „vilkus“ ant pečių tempti ėmė Kristupas Žemaitis. Gynėjas smeigė du tritaškius iš eilės, pridėjo du baudų metimus ir sušvelnino deficitą iki minimalaus (79:80).

Jau kitoje atakoje oponentai atsakė tritaškiu ir nutraukė sėkmingą atkarpą (79:83). Vėliau keturis taškus iš eilės pridėjo ir Eigirdas Žukauskas, tačiau šeimininkai netylėjo taip. Skirtumas išliko 3 taškai (83:86).

Likus žaisti 7 sekundes, K.Žemaitis ryžosi tritaškiui metimui, o varžovai pažeidė taisykles. Gynėjas šaltakraujiškai realizavo visus tris metimus ir lygino rezultatą (86:86).

Paskutinėje atakoje svečiams apsiginti nepavyko. Paskutinę sekundę tritaškį smeigęs Jeanas Salumu išplėšė Sopoto komandai pergalę – 86:89.

„Wolves“: Kristupas Žemaitis 30 (4/8 dvit., 5/7 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 17, Arnas Beručka 9, Adas Juškevičius 8, Mindaugas Lukauskis 7, Marcosas Delia 5.

„Trefl“: Jeanas Salumu 25 (2/4 dvit., 5/7 trit., 6/6 baud.), Garretas Nevelsas 24 (4/4 trit., 8/9 baud.), Michalas Kolenda 9, Rolandas Freimanis 8, Jaroslawas Zyskowski 7.