Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes su viešnage Lietuvoje baigiančia Kazanės „Unics“ komanda. „Žalgirio“ arenos treniruočių salėje už uždarų durų vykusiame mače žalgiriečiai nusileido varžovams 70:83 (21:22, 19:19, 16:22, 14:20).

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką. Vytenis Lipkevičius, Justinas Dentmonas ir 4 taškus surinkęs Paulius Jankūnas vis lygindavo rezultatą (8:8). Po kelių „Unics“ gynėjo Andrew Goudelocko aktyvių veiksmų tą patį kitoje aikštės pusėje atliko Martynas Pocius. Jo 5 taškai ir rezultatyviai pasibaigusi Roberto Javtoko verpstė išlaikė santykį apylygį – 16:17. Pirmąjį kėlinį užbaigė M.Pociaus baudų metimai ir po traumos į aikštę sugrįžusio Siimo-Sanderio Vene šūvis iš vidutinio nuotolio – 21:22.

Antrąjį kėlinį prasiveržimais pradėjo M.Pocius ir J.Dentmonas, o Kasparas Vecvagaras drąsiai atakavo iš vidutinio nuotolio – 27:24. Svečiams pelnius 5 taškus, Tadas Klimavičius galingu dėjimu lygino rezultatą – 29:29. Keturis taškus pelnęs J.Dentmonas, baudas sumetę P.Jankūnas ir V.Lipkevičius bei tritaškį pataikęs Šarūnas Jasikevičius sukrovė „Žalgiriui“ 5 taškų pranašumą – 40:35. Visgi kelios klaidos, sukūrusios lengvus taškus varžovams, neleido kauniečiams pirmauti prieš didžiąją pertrauką – 40:41.

Tomas Dimša pačioje trečiojo kėlinio pradžioje smeigė tritaškį iš kampo (43:44). Vėliau P.Jankūnas ir J.Dentmonas rezultatyviai užbaigė kelis antpuolius, o po krepšiu dukart galingai sužaidęs R.Javtokas išvedė „Žalgirį“ į priekį – 56:55. Tačiau ketvirčio pabaiga vėl klostėsi nesėkmingai ir po 30 minučių žaidimo žalgiriečiai atsilikinėjo – 56:63.

Rezultatu 0:10 pralaimėta atkarpa prasitęsė ketvirtajame kėlinyje. Ją nutraukė ryžtingai prasiveržęs T.Dimša (59:68). Varžovą apžaidė P.Jankūnas, bet A.Goudelockas pataikė dar vieną tolimą metimą (61:73). Tuo pačiu atsakė T.Dimša ir J.Dentmonas, sumažinę skirtumą iki 6 taškų (67:73). Per paskutines 4 minutes žalgiriečiai strigo varžovų gynyboje, o šie vėl padidino persvarą. Rungtynes baigė V.Lipkevičiaus prasiveržimas – 70:83.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 14, J.Dentmonas 14 (5 rez. perd.), M.Pocius 9, R.Javtokas 8 (5 atk. kam.), T.Dimša 8, V.Lipkevičius 6 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Š.Jasikevičius 3, S.Vene 3, T.Klimavičius 2, K.Vecvagaras 2, M.Kupšas 1, A.Milaknis 0.

„Unics“: A.Goudelockas 19 (4 rez. perd.), M.Sheleketo 12, T.McKee 8, V.Veremeenko 8 (6 atk. kam.).