Nesėkmę Aleksandro Gomelskio taurės turnyro pusfinalyje patyrė Kauno „Žalgiris“, kuris 61:69 (17:18, 16:18, 11:17, 17:16) turėjo pripažinti Maskvos CSKA komandos, kurią treniruoja Jonas Kazlauskas ir kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas bei Darjušas Lavrinovičius, pranašumą.

Mačą geriau pradėjo „Žalgiris“, kuris sužaidus 4 minutes pirmavo 8:2, o netrukus 10:4, bet CSKA atsigavo po šalto dušo ir spurtavo 9:0 bei persvėrė rezultatą savo naudai – 13:10. Daugiau bėgti į priekį maskviečiams kauniečiai neleido ir sužaidus pirmąjį kėlinį mūsiškių deficitas siekė 1 tašką – 17:18.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai toliau žaidė sėkmingai ir prabėgus 3 minutėms jau turėjo 7 taškų persvarą (26:19), bet S.Weemsas vienas

pelnė 8 taškus iš eilės ir neleido varžovams atitrūkti - 27:28. CSKA nesutriko ir atkarpos 7:0 dėka vėl truktelėjo į priekį (35:27), tačiau žalgiriečiai atsakė 6 taškais (33:35), o pirmoji rungtynių pusė pasibaigė Rusijos čempionams pirmaujant 36:33.

Kėlinio pradžia nieko blogo žalgiriečiams nežadėjo, nes sužaidus 2 minutes svečiai buvo priekyje (39:38), tačiau aikštelėje pasirodžius O.Samhanui, kuris pats klydo, kelis kartus nepataikė ir galiausiai gavo nesportinę pražangą, „Žalgiris“ pralaimėjo 5 minučių atkarpą 0:13 - 39:51. Iki ketvirčio pabaigos I.Zouroso auklėtiniams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienžeklio skaičiaus - 44:53.

Paskutiniajame ketvirtyje „Žalgiris“ buvo priartėjęs (49:53), bet CSKA atsakė spurtu 7:0 (60:49) ir susigrąžinusi dviženklį pranašumą neleido kauniečiams net pagalvoti apie galimybę sugrąžinti intrigą.

D.Lavrinovičius per 17 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

R.Šiškauskas ant parketo praleido 15 minučių, per kurias įmetė 4 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

CSKA: Nenadas Krstičius 13, Aleksejus Švedas ir Milošas Teodosičius po 10.

„Žalgiris“: Tadas Klimavičius 15 (3/5 trit.), Sonny Weemsas 12 (5/10 dvit. 6 atk. kam.), DeJuanas Collinsas 9, Ty Lawsonas 8 (5 kld.), Milovanas Rakovičius 6 (7 atk. kam.), Artūras Milaknis 5, Mindaugas Kuzminskas 4, Omaras Samhanas 2, Mario Delašas (16 min.) ir Marko Popovičius (6 min.) taškų nepelnė.