LKL čempionate pirmadienio vakarą užfiksuotas netikėtas rezultatas. Gintaro Krapiko auklėtiniai namuose 82:88 (25:24, 23:19, 18:19, 16:24) turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą.

Kariuomenė. Šiose rungtynėse ypatingas dėmesys buvo skiriamas Lietuvos kariuomenei. Žalgiriečiai vilkėjo specialias kamufliažines aprangas. Didelę trispalvę salės viduryje išskleidę kariai sugiedojo šalies himną, o jiems pritarė kariuomenės orkestras.

Laisvumas. Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir po Nimley tritaškio pirmavo 10:17. „Žalgirio“ ekipa nerado priešnuodžių Kėdainių puolimui – kamuolys jų rankose judėjo laisvai ir varžovai susikurdavo progas patogiems metimams.

Antro kėlinio pabaigoje Gintaro Krapiko auklėtiniams pavyko persversti rezultatą ir po pirmos rungtynių dalies Lietuvos čempionai pirmavo 48:43.

Lekavičius. Per pirmą rungtynių dalį „Žalgirio“ gynėjas pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 2/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei buvo ryškiausia figūra aikštelėje. Iš viso gynėjas rungtynėse pelnė 22 taškus.

Spurtas. Trečio ketvirčio viduryje po Iano Vougiuoko nesportinės pražangos svečiai spurtavo ir persvėrė rezultatą – "Nevėžis" išsiveržė į priekį 54:55. Dar įdomiau įvykiai pakrypo ketvirto kėlinio viduryje, kai Nimley ir Kingas pataikė po tritaškį ir padidino svečių pranašumą 74:79.

Atomazga. Likus žaisti minutę Nimley vėl pataikė sudėtingą tritaškį (79:84). Kauniečiai atsakė tik viena taiklia bauda, o paskutinių sekundžių įtampą atlaikę „Nevėžio“ krepšininkai šoko pergalės šokį.

Nevėžis“: S.Nimley 19, M.Kupšas 15, G.Johnsonas ir T.Kingas (8 atk. kam.) – po 11, V.Volkus ir A.Aleksandrovas – po 8, D.Gvezdauskas 7.

Žalgiris“: L.Lekavičius 22 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), I.Vougioukas 14, R.Seibutis 13, R.Javtokas 10, M.Kalnietis 7 (8 rez. perd.).

Rungtynių momentas:

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):

1. Kauno "Žalgiris" 11 10 1 933:749

2. Vilniaus "Lietuvos rytas" 11 9 2 952:801

3. Prienų-Birštono "Vytautas" 11 7 4 903:817

4. Utenos "Juventus" 12 7 5 905:963

5. Klaipėdos "Neptūnas" 11 5 6 820:827

6. Kėdainių "Nevėžis" 11 5 6 806:884

7. Šiaulių "Šiauliai" 12 5 7 951:953

8. Pasvalio "Pieno žvaigždės" 10 4 6 755:813