Vilniaus „Wolves“ (7/10) klubas pergale užbaigė Europos taurės kovas namuose. Vilniečiai antradienio vakarą 94:84 (22:20, 34:21, 19:22, 19:21) pranoko Hamburgo „Towers“ (2/15) krepšininkus.

„Wolves“, kaip ir varžovams, šis mačas jau nieko nebereiškė. Abi komandos yra praradusios šansus keliauti į kitą turnyro etapą.

Per ketverias rungtynes vadovaujant Nedui Pacevičiui, vilniečiai nesuklupo nė karto. „Wolves“ dar liko paskutinis sezono mačas Europoje svečiuose kitą savaitę.

„Wolves“ lėtai pradėjo šio vakaro rungtynes, kuri šeštąją žaidimo minutę atsiliko 8:16. Tada šeimininkai spurtavo 14:2 ir išsiveržė į priekį 22:18. Pasibaigus kėliniui komanda pirmavo 22:20.

Bet antrajame kėlinyje „Wolves“ tiesiog dominavo, kai urinko 34 taškus ir laimėjo rezultatu 34:21. Po dviejų kėlinių vilniečiai pirmavo 56:41.

Svečiai antrąją susitikimo dalį pradėjo kur kas užtikrinčiau ir rėžė deficitą iki 6 taškų (56:50). Prabudę aikštės šeimininkai tėškė varžovams smūgį ir spurtavo 10-0, kas leido atsiplėšti dviženkliu skirtumu (66:50). Ketvirčio pabaigoje po Vaido Kariniausko baudų metimų tritaškį smeigė Markas Hughesas ir prieš lemiamą kėlinį vokiečiai priartėjo – 75:63

Visgi ketvirtajame kėlinyje situacija nepasikeitė. Vilniečiai išlaikė pergalingą pranašumą ir šventė pergalę.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 20 (5/7 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), Tre'Shawnas Thurmanas 19 (6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 10 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 9 (8 atk. kam.), Christianas Mekowulu ir Garrisonas Brooksas po 8, Vaidas Kariniauskas ir Arnas Beručka po 7.

„Towers“: Vincentas Kingas 21 (10/14 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), Markas Hughesas 17 (4/7 trit.), Aleksanderis Dziewa 16, Sethas Hinrichsas ir Aljami Durhamas po 9.