Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 „Williams“ pilotas Valtteri Bottas mano, kad jo atstovaujama komanda artėjantį savaitgalį Kanadoje vyksiančiose F-1 lenktynėse galės pasipriešinti „Red Bull“ ekipai.

REKLAMA

Nei vienam iš „Williams“ pilotų nepavyko prasibrauti į pirmąjį dešimtuką Monake vykusioje kvalifikacijoje. Tik vienam komandos lenktynininkui pavyko pasiekti finišą taškuose. Tuo tarpu varžybų pabaigoje spurtavęs „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo finišo liniją kirto trečias ir užlipo ant apdovanojimų pakylos.

V. Botto teigimu, jei komandai Kanadoje pavyks išvengti priekinių padangų sušildymo problemos, „Williams“ bus pajėgi pasipriešinti „Red Bull“.

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad mes vis dar galime pakovoti su „Red Bull“, – kalbėjo V. Bottas.

„Tai nėra lengva – jie pastoviai tobulėja. Manau, kad Monakas buvo stipriausia jų vieta. Tuo tarpu mums ant popieriaus Monakas buvo viena iš sunkesnių trasų. Žinant, kad Kanadoje yra ne viena ilga tiesioji, ta trasa mums labiau turėtų tikti.“

„Žinome, kad Kanadoje gali būti šalta. Ten žmonėms kartais kyla bėdų su priekinėmis padangomis, kurias sunkiai sekasi sušildyti. Tad turėsime imtis tam tikrų veiksmų. Žinome kokia yra problema, tad darome viską, kad ją išspręstume.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų