Pergalių seriją iki keturių NBA lygoje pratęsė San Fransisko „Golden State Warriors“ (52/29) krepšininkai.

Jie svečiuose 100:94 (23:21, 31:23, 24:27, 22:23) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (34/47), kuri patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Skirtumas tarp komandų ėmė ryškėti antrajame kėlinyje, kada svečiai iš San Fransisko atsiplėšė dviženkliu atstumu (54:39).

Trečiajame kėlinyje svečių pranašumas dar kiek padidėjo ir pasiekė didžiausią rungtynėse – 17 taškų (63:46).

Nepaisant to, aikštės šeimininkai surado kelią sugrįžti į rungtynes. Dar prieš ketvirtą ketvirtį „Spurs“ ekipa daugiau nei perpus sumažino deficitą (78:71).

Galiausiai ketvirtajame likus žaisti 2 minutes intriga sugrįžo, kai po Joshua Primo baudos metimo ekipas teskyrė du taškai (96:94).

Visgi, lemiamu metu svečius gelbėjo taiklūs Jordano Poole‘o baudų metimai įtvirtinę pergalę – 100:94.

Per paskutinę dviejų minučių atkarpą aikštės šeimininkai atliko keturis metimus, tačiau nė vienus nebuvo tikslus.

„Warriors“: Jordanas Poole‘as (1/11 trit., 11/11 baud., 8 rez. perd.) ir Jonathanas Kuminga po 18, Andrew Wigginsas 15, Draymondas Greenas (13 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Nemanja Bjelica po 12.

„Spurs“: Lonnie Walkeris 24 (6/8 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), Tre Jonesas 15 (7 rez. perd.), Joshua Primo 14, Joshas Richardsonas 10, Keita Batesas-Diopas 9, Zachas Collinsas 7 (11 atk. kam., 3 blk.).