Prienų-Birštono „Vytautas“ (5-20) surengė įspūdingą spurtą ketvirtajame kėlinyje, tačiau to nepakako, kad būtų iškovota pergalė „Betsafe–LKL“ čempionate.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 65:73 (7:24, 15:16, 21:15, 22:18) pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“ (19-6).

Įpusėjus rungtynėms „Neptūnas“ pirmavo 40:22.

Po pertraukos Virginijus Šeškus sustygavo komandos žaidimą ir svečiai skirtumą sugebėjo sumažinti iki 41:45.

Į lemiamą šturmą prieniškiai pakilo paskutiniajame ketvirtyje, kuomet po Justo Sinicos ir LiAngelo Ballo tritaškių svečiai išsiveržė į priekį 59:58.

Visgi pranašumo išlaikyti nepavyko, o „Neptūnas“ pademonstravęs gerą gynybą spurtavo 11:4 ir iškovojo pergalę.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Edgaras Želionis bandė dėti kamuolį iš viršaus, tačiau nesėkmingai nusileidęs susižeidė kelį. Puolėjas aikštę paliko tik padedamas komandos draugų ir daugiau aikštėje nepasirodė.

Šiose rungtynėse tik 14 minučių ant parketo praleido Renaldas Seibutis. Vienas „Neptūno“ lyderių dėl neaiškių priežasčių ant suolo praleido visą antrąją mačo dalį.

Gynėjo sąskaitoje – 6 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis 16, Tomas Delininkaitis 12, Simas Galdikas 9, Jerry Johnsonas, Laimonas Kisielius ir Edgaras Želionis po 7.

„Vytautas“: Justas Sinica 16, LiAngelo Ballas 12, Eigirdas Žukauskas 9, Tomas Dimša 7, Kervinas Bristolis 6.