Vytautas Andriuškevičius baigė pasirodymą šio sezono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) MLS futbolo lygoje. Portlando „Timbers“ 1:2 (1:0) Hjustono „Dynamo“ pralaimėjo atsakomąsias rungtynes namie.

Šeimininkai pirmavo po Dairono Asprillos įvarčio. Jam 39-ąją minutę asistavo V. Andriuškevičius.

Portlando futbolininkai persvaros ilgai neišlaikė. 43-ąją minutę rezultatą išlygino Dylanas Remickas.

„Dynamo“ pergalę išplėšė Mauro Manotas, kamuolį į vartus nukreipęs 77-ąją minutę.

Prieš savaitę vykusios pirmosios rungtynės Hjustone baigėsi nerezultatyviomis lygiosiomis – 0:0.

„Dynamo“ konferencijos finale žais su Sietlo „Sounders“.

„Timbers“ – stipriausia Vakarų konferencijos reguliariojo sezono komanda.