Timbers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Timbers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Timbers“.

Užkariauja internetą: JAV sužaistos „šalčiausios“ visų laikų futbolo rungtynės

Futbole nutinka visko, tačiau tai, ką sekmadienį išvydo šios sporto šakos gerbėjai, Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) istorijoje nutiko pirmą kartą. Aukščiausioje JAV futbolo lygoje (MLS), Kolorado mieste, rezultatyviomis ir efektingomis lygiosiomis baigėsi šalčiausia visų laikų futbolo dvikova. Vietos „Rapids“ futbolininkai paskutinę ataką įmušė įvartį ir pasiekė lygiasias 3:3 (1:2) prieš Portlando „Timbers“ klubą.
2019-03-05

Vytautas Andriuškevičius Vašingtone taps Wayne’o Rooney komandos draugu

Vytautas Andriuškevičius keičia komandą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Lietuvis iš Portlando keliasi į Vašingtoną, kuriame žais kartu su Anglijos legenda Wayne’u Rooney. JAV žiniasklaida praneša, kad „D.C. United“ už V. Andriuškevičių sumokės 50 tūkstančių dolerių. Lietuvis turi žalią kortą ir MLS nelaikomas legionieriumi. „D.C. United“ žaidžia W. Rooney. Iki tol V. Andriuškevičius nuo 2016-ųjų rungtyniavo Portlando „Timbers“. „Negalėjau įsivaizduoti geresnių namų.
2018-08-08

Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį Amerikoje

Futbolininkas Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį „US Open Cup“ turnyre. Vis dėlto to lietuvio komandos pergalei nepakako. Laimėjimas Portlando „Timbers“ būtų atvėręs kelią į varžybų pusfinalį. V. Andriuškevičiaus ekipa ketvirtfinalyje svečiuose 2:3 (1:2) nusileido „Los Angeles“. Lietuvis pelnė paskutinį rungtynių įvartį, kamuolį į vartus nukreipęs 52-ąją minutę. Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+2) pasižymėjo V. Andriuškevičiaus komandos draugas Julio Cascante.
2018-07-19

Zlatano Ibrahimovičiaus diena: pralaimėtos lažybos ir įvartis MLS lygoje

MLS futbolo lygoje pergalę šventė Los Andželo „Galaxy“. Zlatanas Ibrahimovičius prie triumfo prisidėjo įvarčiu. 36-erių švedas tą pačią dieną pralaimėjo lažybas Davidui Beckhamui. „Galaxy“ savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „Columbus Crew“. Z. Ibrahimovičius 56-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Dublį įmušė Romainas Alessandrini, pasižymėjęs 67 ir 93 minutėmis. 42-ąją tikslus buvo Ola Kamara. Z. Ibrahimovičius tą pačią dieną pralaimėjo lažybas kitai futbolo žvaigždei – D. Beckhamui.
2018-07-08

Futbolą pasirinkęs Vytautas Andriuškevičius: visada buvau avantiūristas!

„Oi, ne, amerikiečiams mano pavardė yra neįkandama. Tačiau aš net nenoriu, kad jie bandytų tai daryti. Jie mane vadina tiesiog „Vytas“, – nusišypsojo du metus MLS pirmenybėse rungtyniaujantis Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius. Dėl lietuvio pavardės galvos nesuka ir didžiausi Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) televizijos sporto kanalai bei naujienų portalai: „Vytas“. „Jie net nerašo mano pilno vardo ir pavardės, – juokiasi Portlendo „Timbers“ gynėjas.
2017-12-01

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

Vytauto Andriuškevičiaus rezultatyvus perdavimas nepadėjo – „Timbers“ sezonas baigtas

Vytautas Andriuškevičius baigė pasirodymą šio sezono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) MLS futbolo lygoje. Portlando „Timbers“ 1:2 (1:0) Hjustono „Dynamo“ pralaimėjo atsakomąsias rungtynes namie. Šeimininkai pirmavo po Dairono Asprillos įvarčio. Jam 39-ąją minutę asistavo V. Andriuškevičius. <br> Portlando futbolininkai persvaros ilgai neišlaikė. 43-ąją minutę rezultatą išlygino Dylanas Remickas.
2017-11-06

Vytautas Andriuškevičius prie svarbios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Portlando „Timbers“ tapo Šiaurės Amerikos futbolo lygos (MLS) Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja. Prie to gerokai prisidėjo Vytautas Andriuškevičius, paskutiniajame mače atlikęs rezultatyvų perdavimą. „Timbers“ savo aikštėje 2:1 (1:1) nugalėjo iki tol konferencijoje pirmavusią Vankuverio „Whitecaps“. Svečius 29-ąją minutę į priekį išvedė Kendallas Wastonas. „Timbers“ rezultatą išlygino 32-ąją minutę, kai įmušė Liamas Ridgewellas.
2017-10-23

Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ užsitikrino vietą MLS atkrintamosiose

Lietuvos rinktinės futbolininko Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas „Portland Timbers“ klubas MLS pirmenybėse pasiekė triuškinamą pergalę ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. „Timbers“ dar gali pakovoti dėl Vakarų konferencijos pirmosios vietos. Pastarosiose rungtynėse „Timbers“ klubas savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „DC United“ ekipą ir iškovojo 14-ąją pergalę šį sezoną. V. Andriuškevičius savo komandos gretose žaidė visas 90 minučių. Įvarčius nugalėtojams pelnė D. Valeri (45+3 min.
2017-10-16

Į Lietuvą atvyks 54 kartus už mūsiškius brangesnė Anglijos rinktinė

Savaitgalį Vilnių užplūs Anglijos futbolo gerbėjai. Sekmadienį šalies sostinėje vyks paskutinės 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės Lietuva – Anglija. Svečių rinktinė – perpildyta futbolo žvaigždžių. Komandos vertė – 54 kartus didesnė nei Lietuvos ekipos. Brangiausi – žinomiausi futbolininkai Futbolo portalas „transfermarkt.com“ visą Lietuvos rinktinę vertina 9,525 milijono eurų. Šią kainą kelia du bene žinomiausi komandos futbolininkai – Lukas Spalvis ir Fedoras Černychas.