JAV futbolo čempionate (MLS) penktąją pergalę iškovojo Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas „Portland Timbers“ klubas, namuose 2:1 įveikęs „Vancouver Whitecaps“.

Iki šiol tik pirmosiose Portlando klubo rungtynėse žaidęs, o vėliau traumą patyręs lietuvis grįžo į aikštę. Jis praleido šešerias ekipos rungtynes, tiesa, pastarosiose dvejose jau sėdėjo ant suolo.

Darlingtonas Nagbe išvedė šeimininkus į priekį 18-ąją minutę, o 40-ąją rezultatą padvigubino Darrenas Mattocksas.

Antrajame kėlinyje, 59-ąją minutę, į „Timbers“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Fredy Montero jo neįmušė, tačiau pirmasis prišoko prie vartininko atmušto kamuolio ir pelnė įvartį.

V.Andriuškevičius sužaidė visas 90 minučių.

Po šios pergalės „Timbers“ su 16 taškų išliko ne tik Vakarų konferencijos, bet ir visos MLS lydere. Tiesa, „FC Dallas“ ekipa turi 14 taškų ir yra sužaidusi dviem mačais mažiau.