portland timbers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „portland timbers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „portland timbers“.

Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ užsitikrino vietą MLS atkrintamosiose

Lietuvos rinktinės futbolininko Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas „Portland Timbers“ klubas MLS pirmenybėse pasiekė triuškinamą pergalę ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. „Timbers“ dar gali pakovoti dėl Vakarų konferencijos pirmosios vietos. Pastarosiose rungtynėse „Timbers“ klubas savo aikštėje 4:0 (1:0) sutriuškino „DC United“ ekipą ir iškovojo 14-ąją pergalę šį sezoną. V. Andriuškevičius savo komandos gretose žaidė visas 90 minučių. Įvarčius nugalėtojams pelnė D. Valeri (45+3 min.
2017-10-16

Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ neranda kelio į pergales

„Portland Timbers“ futbolo klubas MLS čempionate nesugebėjo laimėti jau trečiose rungtynėse iš eilės. Vakarų konferencijos trečiojoje vietoje likęs Portlando klubas namuose 2:2 sužaidė su aštuntąją vietą Vakaruose užimančiu „Seattle Sounders“ klubu. Startinėje sudėtyje žaidęs V.Andriuškevičius rungtyniavo visas 90 minučių. 27 min. J.Jonesas išvedė svečius į priekį, tačiau B.Evansas 44-ąją minutę gavo raudoną kortelę.
2017-06-26

Vytautas Andriuškevičius buvo įspėtas, „Timbers“ iškovojo tašką

Jungtinių Vastijų MLS pirmenybių 11-ojo turo rungtynėse tašką iškovojo Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas „Portland Timbers“ klubas, namuose 1:1 sukovojęs su lygos naujoke „Atlanta United“. Lietuvis „Timbers“ gretose žaidė visą mačą, o 73 minutę gavo geltoną kortelę. Svečiai po 46-ąją minutę Juliano Gresselio įvarčio pirmavo, bet jau po keturių minučių Liamas Ridgewellas rezultatą išlygino. Vakarų konferencijoje Portlando klubas užima ketvirtąją vietą.
2017-05-15

Vytauto Andriuškevičiaus klubas sutriuškintas San Chosėje

Triuškinantį pralaimėjimą JAV MLS pirmenybėse patyrė „Portland Timbers“ klubas, kurio marškinėlius vilki Vytautas Andriuškevičius. Lietuvos rinktinės gynėjo ekipa net 0:3 svečiuose nusileido „San Jose Earthquakes“ komndai. V.Andriuškevičius žaidė visas rungtynes, o antrą pridėto laiko minutę gavo geltoną kortelę. Įvarčius San Chosės ekipai pelnė Jahmiras Hyka (8 min.) bei Chrisas Wondolowskis (31 ir 55 min.
2017-05-07

Vytautas Andriuškevičius grįžo į aikštę ir padėjo „Timbers“ iškovoti pergalę

JAV futbolo čempionate (MLS) penktąją pergalę iškovojo Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujamas „Portland Timbers“ klubas, namuose 2:1 įveikęs „Vancouver Whitecaps“. Iki šiol tik pirmosiose Portlando klubo rungtynėse žaidęs, o vėliau traumą patyręs lietuvis grįžo į aikštę. Jis praleido šešerias ekipos rungtynes, tiesa, pastarosiose dvejose jau sėdėjo ant suolo. Darlingtonas Nagbe išvedė šeimininkus į priekį 18-ąją minutę, o 40-ąją rezultatą padvigubino Darrenas Mattocksas.