sounders

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sounders“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sounders“.

Vytauto Andriuškevičiaus rezultatyvus perdavimas nepadėjo – „Timbers“ sezonas baigtas

Vytautas Andriuškevičius baigė pasirodymą šio sezono Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) MLS futbolo lygoje. Portlando „Timbers“ 1:2 (1:0) Hjustono „Dynamo“ pralaimėjo atsakomąsias rungtynes namie. Šeimininkai pirmavo po Dairono Asprillos įvarčio. Jam 39-ąją minutę asistavo V. Andriuškevičius. <br> Portlando futbolininkai persvaros ilgai neišlaikė. 43-ąją minutę rezultatą išlygino Dylanas Remickas.
2017-11-06

Vytautas Andriuškevičius prie svarbios pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Portlando „Timbers“ tapo Šiaurės Amerikos futbolo lygos (MLS) Vakarų konferencijos reguliariojo sezono nugalėtoja. Prie to gerokai prisidėjo Vytautas Andriuškevičius, paskutiniajame mače atlikęs rezultatyvų perdavimą. „Timbers“ savo aikštėje 2:1 (1:1) nugalėjo iki tol konferencijoje pirmavusią Vankuverio „Whitecaps“. Svečius 29-ąją minutę į priekį išvedė Kendallas Wastonas. „Timbers“ rezultatą išlygino 32-ąją minutę, kai įmušė Liamas Ridgewellas.
2017-10-23

Vytautas Andriuškevičius pasižymėjo MLS lygoje

Visai neseniai į JAV aukščiausiąją MLS lygą persikėlęs lietuvis Vytautas Andriuškevičius atidarė savo įvarčių sąskaitą. Įspūdingu smūgiu galva, amerikiečių tiesiog Vytu vadinamas žaidėjas, 16-ąją minutę po kampinio smūgiu galva įkalė vinį į Sietlo „Sounders“ vartus. Tai buvo pirmasis rungtynių įvartis, o susitikimą lietuvio komanda baigė pergale 4:2. V. Andriuškevičiaus atstovaujama Portlendo „Timbers“ ekipa su 31 tašku žengia 8-oje konferencijos vietoje.