Brazilijoje vykstančiame Amerikos čempionate, kuriame jau startavo atkrintamosios, netikėto pralaimėjimo ketvirtfinalyje vos išvengė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė. Amerikiečiai 85:84 (23:27, 19:15, 22:18, 21:24) palaužė Puerto Riką likus žaisti 6 sekundes.

Tremontas Watersas sukūrė autsaiderių pranašumą (84:83), o JAV rinktinė atsakymą rengė minutės pertraukėlės metu. Šis planas pasiteisino – lemiamą ataką taškais užbaigė Norrisas Cole’as.

Puerto Riko krepšininkai dar turėjo 1,4 sek. atsakui, tačiau jų metu sėkmingos atakos neįgyvendino.

JAV rinktinė: N.Cole’as pelnė 20 taškų, Jeremy Pargo pridėjo 15 (5 rez. perd.), Zylanas Cheathamas – 11 (5 atk. kam., 3/3 dvitaškių), 10 – Stephenas Zimmermanas (6 atk. kam.).

Puerto Riko rinktinė: 16 taškų surinko Ethanas Thompsonas (6 atk. kam.) ir T.Watersas (12 rez. perd., 1/9 tritaškių), 15 – George’as Condittas, 12 – Ismaelis Romero, 11 – Javieras Mojica.