Vokietijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos J grupės paskutinėse rungtynėse 4:1 nugalėjo Armėnijos futbolininkus.

Kai Havertzas 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Ilkay’us Gundoganas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Pastarasis 50-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau 3:0.

Henrikhas Mkhitaryanas 59-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Jonas Hofmannas 64-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir vėl padidino svečių pranašumą 4:1.

Lukas Nmecha 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Vokiečiai per 10 sužaistų rungtynių surinko 27 taškus ir užtikrintai tapę J grupės nugalėtojais iškovojo tiesioginį bilietą į pasaulio futbolo čempionatą.

Antroji vieta grupėje atiteko Šiaurės Makedonijai, kuri namuose 3:1 pranoko Islandiją. Jie dėl bilieto į planetos pirmenybes kovos papildomame etape.

Š. Makedonijai patekimas į pasaulio čempionatą būtų pirmasis toks savo šalies istorijoje.

Pergalę grupėje iškovojo ir Rumunija, kuri 2:0 įveikė Lichtenšteiną, tačiau jie su 17 taškų grupėje liko treti, vos tašku nusileidę Š. Makedonijai.