Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo trijų nesėkmių seriją nutraukusi Berlyno ALBA (8-21) komanda. Ši svečiuose po atkaklios kovos paskutinę sekundę 76:75 (20:14, 18:23, 18:21, 20:17) patiesė Miuncheno „Bayern“ (11-18) krepšininkus.

Visų rungtynių metu vyko nuožmi kova. Verta paminėti, kad nei vienai komandai per visą susitikimą nepavyk įgyti dviženklio pranašumo.

Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis. Dar ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes svečiai pirmavo 3 taškais (74:71), tačiau netrukus keturis taškus paeiliui pelnęs Cassiusas Winstonas persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (74:75).

Svečiams užpulti nepavyko kitoje atakoje, tašką mače bandė padėti ir tas pats C. Winstonas, bet ir jo metimas tikslo nepasiekė. Likus 5 sekundėms, Jaleenas Smithas taip pat prametė, o po atkovoto kamuolio puolime taškus pelnė Yanni Wetzellis – 76:75.

Pergalę šeimininkams dar galėjo išplėšti Andreasas Obstas, tačiau ir šeštasis jo tritaškis rungtynėse nebuvo tikslus.

ALBA: Maodo Lo 16 (3/6 dvit., 1/4 trit., 7/7 baud.), Yanni Wetzellis 11, Tamiras Blattas 10 (7 rez. perd.), Christas Koumadje 8, Jaleenas Smithas ir Luke‘as Sikma (7 atk. kam.) po 6.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 14 (5/11 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud., 8 rez. perd.), Isaacas Bonga 12, Nielsas Giffey 11, Corey Waldenas 9, Vladimiras Lučičius 7, Niklas Wimbergas 6.