Vokiečio karjeros metimas sudavė skaudų smūgį „Lakers“

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ (36/35) ekipa, kuri išvykoje 111:110 (29:33, 33:21, 27:26, 22:30) palaužė Los Andželo „Lakers“ (34/37) klubą.

Viskas šiame mače sprendėsi pačioje jo pabaigoje ir pradėjus tiksėti paskutinei rungtynių minutei Austinas Reavesas didino „Lakers“ pranašumą – 109:105.

Likus žaisti 7 sekundes Maxi Kleberas pataikė 3 baudas – 108:109. Kitoje aikštės pusėje A.Davisas realizavo vieną baudą iš dviejų (110:108), o M. Kleberas tritaškiu paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę – 111:110.

„Vos tik gavęs kamuolį turėjau iškart atakuoti krepšį. Tai buvo neįtikėtinas jausmas. Tik išmetęs supratau, kad yra šansų, jog pataikysiu. Vieną akimirką kamuolys skrodė tinklelį, o kitą – jau buvo komandos draugų apsupty“, – emocijomis dalijosi vokietis.

Nugalėtojų gretose spindėjo Kyrie Irvingas, kuris per 39 minutes pelnė 38 taškus (9/14 dvit., 5/9 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

Abiems komandoms šiame mače trūko ryškiausių savo žvaigždžių. Los Andželo ekipa vis dar verčiasi be LeBrono Jameso, o „Mavericks“ – be Luka Dončičiaus.

„Lakers“: Anthony Davisas 26 (10 atk. kam.), Austinas Reavesas 16, Dennisas Schroderis 15 (5 rez. per.), D’Angello Russellas 11 (0/6 trit., 11 rez. per.), Rui Hachimura ir Malikas Beasley po 10.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 38 (14/23 metimai), Timas Hardaway’s ir Christianas Woodas (9 atk. kam., 8 rez. per.) po 12, Maxi Kleberas 10 (1/3 trit.), Reggie Bullockas ir Joshas Greenas po 9.