Triuškinamą pergalę NBA lygoje šventė Jutos „Jazz“ (9/5) klubas, kuris namuose net 120:85 (30:28, 33:19, 34:19, 23:19) pranoko Filadelfijos „76ers“ (8/7) komandą.

Pirmajame kėlinyje kova dar vyko taškas į tašką, bet viskas aukštyn kojomis apsivertė vėliau. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu net 27:6 ir į priekį išsiveržė jau 57:34.

Po šio nokdauno „76ers“ atsitiesti nebesugebėjo. Po pertraukos „Jazz“ net ir didino persvarą, o galiausiai varžovus iš Filadelfijos visiškai sutriuškino.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius per 27 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jordanas Clarksonas pridėjo 20 taškų. Rudy Gobertas – 15 taškų ir 17 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems Shake'as Miltonas surinko 18 taškų, Tyrese'as Maxey pridėjo 16.

„76ers“ gretose dėl koronaviurso sveikatos protokolo nežaidė lyderis Joelis Embiidas. Nepadėjo ir Danny Greenas.

Svečiai pataikė 37 proc. metimų ir puolime per visą mačą atsikovojo vos keturis kamuolius. Filadelfijos komandai  šis pralaimėjimas buvo jau pentkasis iš eilės.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 27 , Jordanas Clarksonas 20, Rudy Gobertas 15 (17 atk. kam., 4 blok.), Mike'as Conley (7 rez. perd.) ir Donovanas Mitchellas  po 13, Hassanas Whiteside'as 10.

„76ers“: Shake'as Miltonas 18, Tyrese'as Maxey 16, Tobiasas Harrisas 12 , Isaiah Joe 8.