Sudėtingai pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) seriją pratęsė Fynikso „Suns“ (10/3) ekipa. Arizonos klubas išvykoje 99:96 (18:21, 22:18, 26:23, 33:34) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (4/9).

Tris kėlinius itin nerezultatyviai vykęs mačas kiek pagyvėjo ketvirtajame, kai iniciatyvos ėmėsi Chrisas Paulas. Veteranas per lemiamą atkarpą surinko 19 taškų ir tempė savo ekipą pergalės link. Likus žaisti 18 sekundžių D‘Angelo Russellas dar sumažino skirtumą iki minimalaus (96:97), o Devinas Bookeris pataikė tik vieną baudos metimą.

Vis dėto „Timberwolves“ ataka buvo nesėkminga, Jae‘us Crowderis pridėjo dar vieną baudos metimą, o desperatiškas Maliko Beasley metimas per visą aikštę tikslo nepasiekė.

Lemiamu metu žibėjęs Ch.Paulas per 34 minutes pelnė 21 tašką (4/9 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė vieną ir prarado 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Pralaimėtojų gretose fantastišką pasirodymą surengė Karlas-Anthony Townsas – 40 minučių, 35 taškai (5/10 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 10/11 baudų metimų), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, perimtas kamuolys, 7 klaidos ir 5 pražangos.

Tuo tarpu Anthony Edwardsas įrodė, kad yra daugiau nei taškų rinkėjas ir metimams nekritus rado kitų būdų padėti komandai. Gynėjas per 39 minutes pelnė 9 taškus (1/5 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 4/6 baudų metimų), atkovojo 12 ir perėmė kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 6 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Abi komandos kentėjo dėl nekritusių tritaškių, kuriais neperžengė 30 procentų pataikymo ribos („Timberwoves“ – 13/44, „Suns“ – 7/31). Fynikso ekipai tai buvo jau devintoji pergalė paeiliui.

Šiuo metu ilgiausia serija lygoje leido „Suns“ pakilti iki antrosios vietos Vakaruose.

„Suns“: Devinas Bookeris 29 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), DeAndre Aytonas 22 (12 atk. kam., 10/14 dvitaškių), Chrisas Paulas 21 (8 rez. perd.), Cameronas Johnsonas ir Mikalas Bridgesas (0/4 tritaškių) po 7.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 35 (13 atk. kam., 5/9 tritaškių, 7 klaidos), D‘Angelo Russellas 22 (1/10 tritaškių), Malikas Beasley 12 (8 atk. kam., 4/11 tritaškių), Patrickas Beverley 10 (7 atk. kam.), Anthony Edwardsas 9 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 1/6 tritaškių).