Naujojo Orleano „Pelicans“ (2/13) ir Jonui Valančiūnui vėl teko aikštę palikti nuleistomis galvomis. Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 100:105 (25:25, 33:16, 22:32, 20:32) pralaimėjo Vašingtono „Wizards“ (10/3) komandai.

J. Valančiūnas per 37 minutes surinko 16 taškų (5/11 dvit., 1/1 trit., 3/5 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, keturis sykius prasižengė ir padarė dvi klaidas.

Mače visiškai skirtingos buvo abi rungtynių pusės. Pirmosiose kėlinyjes svečiai dominavo ir išliko priekyje, vienu metu net 19 taškų pranašumu (58:39).

Bet visiškai kitokia mačo eiga buvo po pertraukos. Vašingtono ekipa ėmė rengti rezultatyvias atakas, o svečiai nesugebėjo apsiginti. Prieš lemiamą kėlinį „Wizards“ atsilikinėjo jau tik 75:80.

Po sėkmingų atakų ir kelių tolimų metimų rezultatas jau netrukus buvo lygus. Bet tada „Wizards“ surengė mini spurtą, atitrūko iki 103:95, o  „Pelicans“ buvo priversti pripažinti dar vieną pralaimėjimą.

„Wizards“ dar vertėsi be savo lyderio Bradley Bealo. Jiems tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės. „Pelicans“ pralaimėjo ketvirtą sykį per penkis mačus.

„Wizards“: Spenceris Dinwiddie 27 (9 rez. perd.), Kentavious Caldwellas-Pope'as 18, Montrezlas Harrellas 15, Aaronas Holiday 12, Deni Avdija 11 (10 atk. kam.).

.„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (9 atk. kam.), Devonte Grahamas 14 , Joshas Hartas 13 (12 atk. kam.), Garrettas Temple'as 8 .