Apmaudžią nesėkmę NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6/9) ekipa, kuri svečiuose 84:92 (20:16, 29:32, 25:21, 10:23) nusileido Niujorko „Knicks“ (8/6).

Lietuvos žaidė net 40 minučių, per kurias jis pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 3/4 trit., 2/5 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Mače lemiamas pasirodė ketvirtasis rungtynių kėlinys. Trečiajame kėlinyje Indianos klubas dar pirmavo 12 taškų pranašumu (68:56), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo penkių taškų persvarą (74:69).

Vis tik tada Indianos ekipa ėmė strigti varžovų gynyboje, pralaimėjo atkarpą 2:13 ir jau leido „Knicks“ būtų priekyje.

Indianos ekipa dar bandė artėti, bet šeimininkai lemiamu momentu pataikė iš toli bei susikrovė saugią persvarą, kurią ir išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojams Kemba Walkreis ir Immanuelis Quickley pelnė po 16 taškų.

„Pacers“ gretose Malcomas Brogdonas surinko 22 taškus.

„Knicks“: Kemba Walkeris ir Immanuelis Quickley po 16, Derrickas Rose'as 14  (5 atk. kam., 7 rez. perd.), R.J. Barrettas 12, Juliusas Randle'as 11.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam.), Carisas LeVertas 17, Justinas Holiday 8.