Bolonijos „Virtus“ (12/5) komanda Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią, kai svečiuose 77:75 (23:18, 18:18, 19:19, 17:20) palaužė Belgrado „Partizan“ (9/8).

„Virtus“ komanda geriau startavo šiose rungtynėse (21:10), nors P.J.Dozierio ir Jameso Nunnally tritaškiai leido „Partizan“ priartėti dar iki pirmo kėlinio pabaigos – 18:23.

N. Nunnally toliau mažino atsilikimą, tuo tarpu Bruno Caboclo lygino rezultatą – 23:23. Vis tik iniciatyvos šeimininkai neperėmė ir tritaškių dėka „Virtus“ vėl tolo (34:25), tad Željko Obradovičiui reikėjo pertraukėlės. Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 41:36. Po pertraukos skirtumas vėl augo iki dviženklio (49:36), kol Belgrado komanda nesurengė geros atkarpos – 45:49. Ją nutraukė iš toli pataikęs Marco Belinelli, tiesa, „Virtus“ rikiuotę paliko čiurną susižeidęs Danielis Hackettas. „Partizan“ neteko P.J.Dozierio, kuris, sužaidęs 13 minučių, išnaudojo pražangų limitą.

D.Hackettas ant parketo grįžo ir pelnė taškus, bet „Partizan“ kėsinosi artėti – 65:69. Frankas Kaminsky rėžė atsilikimą iki minimalaus (68:69), bet svarbias baudas realizavo D.Hackettas – 71:68.

Liko 3 minutės, Gabrielis Lundbergui į baudų metimus tuo pačiu atsakė Zachas LeDay‘us – 70:73. J.Nunnally intrigą augino iki maksimalios, o T.Shengelia klydo. Vis tik pražanga puolime fiksuota Bruno Caboclo (72:73), ataką regzti ėmė „Virtus“. G.Lundbergas pataikė svarbų metimą ir sekė pražangos.

Liko 10 sek., M.Belinelli artino prie pergalės Bolonijos klubą (77:74), bet baudų mesti stojo kietą kontaktą sugėręs K.Punteris. Jis pelnė tašką, bet kamuolys atiteko „Partizan“. Vis tik šeimininkai nebeišsigelbėjo.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 19 (6 rez. perd.), Kevinas Punteris ir Ognjenas Jaramazas – po 12, Frankas Kaminsky ir Bruno Caboclo – po 10.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 16, Marco Belinelli 14, Awudu Abassas, Danielis Hackettas ir Tornike Shengelia – po 10.