Šalies čempionų titulus apgynę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pertraukos šalies pirmenybėse metų ketvirtadienį kontrolinė susitikimą svečiuose su vienuoliktą vietą Lenkijos čempionate užimančia Gdansko „Lechia“ vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Po tikslaus Darvydo Šerno (21 min.) smūgio žalgiriečiai pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Grzegorzas Wojtkowiakas (69 min.). Tai buvo trečiosios šių komandų kontrolinės rungtynės - pirmos dvejos 2010 metais Vilniuje ir 2011-aisiais Gdanske baigėsi be įvarčių - 0:0.

Kitas kontrolines rungtynes „Žalgirio“ futbolininkai lapkričio 19 dieną Vilniuje žais su šeštą vietą Baltarusijos čempionate užimančiu FK „Minsk“ klubu.