Vilniaus miesto savivaldybės taryba trečiadienį pradėjo svarstyti klausimą dėl konkurso paskelbimo naujo stadiono statyboms Vilniuje. Pagal miesto tarybos patvirtintą sporto ir pramogų centrų Vilniuje plėtros schemą, toks stadionas galėtų atsirasti aštuoniose galimose vietose, tarp kurių - Šeškinės stadionas, teritorijos šalia Žirnių, Žolyno gatvių, Naujosios Vilnios, Vingio parko teritorijos, stadionas Žvėryne, Saulėtekyje arba senasis „Žalgirio“ stadionas miesto centre.

„Norime, kad Lietuvos futbolo rinktinė, taip pat futbolo klubai Vilniuje galėtų žaisti aukščiausio lygio varžybų rungtynes, kad sportininkai turėtų optimalias sąlygas treniruotėms, kad futbolo gerbėjai galėtų stebėti rungtynes normaliame šiuolaikiškame stadione ir kad būtų sukurtos legalios darbo vietos, mokami mokesčiai, gaunamos pajamos į miesto biudžetą“, - teigė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Tarybai pritarus, pirkimo procedūros prasidėtų jau šį rudenį, statybos būtų finansuojamos savivaldybės lėšomis, išmokant jas rangovui ne mažiau kaip per 10 metų.

Naujasis sostinės stadionas būtų skirtas futbolui, stadiono infrastruktūra taip pat galėtų naudotis miesto kultūrinių, pramoginių renginių organizatoriai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų