Vilerbane – geriausios Motiejūno sezono rungtynės

Donatas Motiejūnas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Monako „AS Monaco“ (8-3) komanda iškovojo pergalę Eurolygoje.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 84:75 (20:20, 25:25, 15:15, 24:15) pranoko Vilerbano ASVEL (3-8) krepšininkus.

D.Motiejūnas per 16 minučių įmetė 17 taškų (5/9 dvit., 1/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, pats 2 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Prieš tai šio sezono rezultatyviausias aukštaūgio mačas turnyre buvo prieš Stambulo „Anadolu Efes“ komandą. Antrajame ture lietuvis pelnė 14 taškų bei surinko 22 naudingumo balus.

Monako ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės ir trečioji per paskutinius keturis mačus, o Vilerbano klubas pralaimi jau penktą susitikimą paeiliui turnyre.

Tris kėlinius vyko nuožmi kova, o situacija keistis ėmė lemiamo ketvirčio metu. Įpusėjus jam, svečiai iš Monako surengė spurtą 9-0, kuris pirmą kartą rungtynėse leido atsiplėšti dviženkliu skirtumu (77:65).

Per likusias 3 minutes aikštės šeimininkams atsitiesti jau nepavyko. Intriga atkurta nebuvo ir pergalė atiteko Monako ekipai – 84:75.

„AS Monaco“: Donatas Motiejūnas ir Mike‘as Jamesas po 17, Jordanas Loydas 11, Johnas Brownas, Jaronas Blossomgame‘as ir Alpha Diallo po 8, Donta Hallas 7.

ASVEL: Davidas Lighty ir Retinas Obasohanas po 13, Jonah Mathewsas 11, Amine Noua 9, Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 8.