„Vienišių“ klasėje lyderiaujantis Gelažninkas priešpaskutinį etapą įveikė „su pasimėgavimu“

Preliminariais duomenimis, Arūnas Gelažninkas šiandien vienišių klasėje finišavo pirmas. Antras atvažiavęs Emanuelis Gyenesas atsiliko beveik 7 minutėmis.

Bendroje vienišių įskaitoje lietuvis susikrovęs rimtą, daugiau nei valandos pranašumą. Liko paskutinė diena, per kurią reiks susikaupti ir užtikrintai finišuoti.

„Šiandien tikriausiai buvo smagiausias greičio ruožas. Tikrai labai smagiai važiavau ir naviguoti sekėsi neblogai. Važiavau beveik visą dieną vienas. Kai kas nors aplenkdavo, pastebėdavau, kad po kurio laiko vėl atvažiuodavo iš už nugaros. Vis paklysta ir paklysta. Man kažkaip visai gerai sekėsi. Važiavau saugiai, pasimėgaudamas ir nedariau klaidų“, – apžvelgia motociklininkas.

Nors važiuoti šiandien buvo smagu, paskutiniuose kilometruose pabiro akmenys ir lietuvis paklydo.

„Jei būtų išbraukti paskutiniai dvidešimt kilometrų, tai viskas taip smagiai ir būtų likę. Bet vėl buvo visiškas akmenynas. Su tokiu prancūzu dar ir paklydom, nuvažiavom ne į tą kelią. Tam tikram taške sukom paimti waypoint‘o, neradom ir supratom, kad apskritai ne tam kely esam. Todėl praradom apie penkias minutes. Galiausiai kelio tašką paėmiau, o prancūzas taip ir nepaėmė, nes neklausė manęs ir nuvažiavo savo keliais“, – pasakoja sportininkas.

Bendroje motociklų įskaitoje lenktynininkas yra 21 vietoje. Jei pavyks išlaikyti šią vietą arba pakilti aukščiau, tai bus Arūno rekordas. Kol kas geriausią rezultatą jis pasiekė prieš dvejus metus Peru – buvo 24-as.

„Šiandienos greičio ruože turėčiau pakilti dar kokiom dviem pozicijom, nes žinau tuos, kurie tikrai nepaėmė waypoint‘ų. Jie gaus baudas. Vis tik, greičiausiai bendroj įskaitoj tai nelabai ką keis. Tai kol blaškiausi tuose paskutiniuose kilometruose, atvažiavo ir mašinos, ir kita grupė, viskas uždulkėjo ir užbaigimas buvo nebefainas. Labai ilga diena, labai išalkau, einu seaweed‘ų valgyt“, – sako Arūnas Gelažninkas.

Rytoj organizatoriai žada trumpą 200 kilometrų greičio ruožą. Pasak organizatorių, tai nebus pats lengviausias greičio ruožas, nes laukia kopos, kuriose galima lengvai įstrigti. Lenktynininkai finišuos Raudonosios jūros pakrantėje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų