Antrąsias rungtynes per tris dienas žaidusios Kauno „VIČI-Aistės“ iškovojo dar vieną pergalę LMKL lygoje. Galingai sužaidusios paskutinįjį ketvirtį čempionato lyderės įveikė Kauno rajono „Sirenas“ rezultatu 45:80 (17:15, 13:23, 11:17, 5:25) ir iškovojo devintąją pergalę iš tiek pat galimų.

Rungtynes aikštelės šeimininkės pradėjo sėkmingai ir pirmavo 9:4 po Erikos Liutkutės dvitaškio. Aija Putnina  dukart taikliais metimais sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau gynyboje kaunietės nesutvarkė su agresyviu „Sirenų“ puolimu. Eglė Tarasevičiūtė pelnė sudėtingą dvitaškį, po kurio Kauno rajono komanda susikrovė 7 taškų persvarą - 15:8.

„Sirenų“ puolimas sutriko, „VIČI-Aistėms“ pradėjus naudoti zoninį presingą. Privertusios varžoves klysti, kaunietės puolime atsakė apmaudžiai prarastais kamuoliais, todėl persverti rezultato nepavyko. Tatsiana Likhtarovič tolimu metimu, aidint kėlinuko pabaigą skelbiančiai sirenai, sumažino komandos atsilikimą iki 2 taškų - 17:15.

Antrajame ketvirtyje „VIČI-Aisčių“ gynyba dar pagerėjo. Sėkmingą atkarpą puolime sužaidė Mantė Kvederavičiūtė, pelniusi 5 taškus iš eilės bei dukart atkovojusi kamuolį po netaiklių komandos draugių metimų. Be atsako pelniusios 9 taškus kaunietės spurtavo ir susikrovė 8 taškų pranašumą - 21:29.

Likus dviems minutėms kėlinuko pabaigos, Courtnay Pilypaitis perėmė kamuolį ir metimu iš po krepšio padidino komandos persvarą iki 12 taškų (23:35). „VIČI-Aisčių“ puolimas stabtelėjo „Sirenoms“ pradėjus naudoti aikštės gynybos sistemą.

Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pataikė du tritaškius, po vieną prieš ir po didžiosios pertraukos, sumažindama aikštelės šeimininkių deficitą iki 5 taškų. „VIČI-Aistės“ atsakė dar vienu spurtu, po kurio atstatė dviženklį pranašumą ir privertė Liną Šalkų prašyti minutės pertraukėlės - 33:47, sužaidus 5 minutes, po kurios žaidimas išsilygino.

„Sirenų“ lyderė R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė pataikė dar vieną tolimą metimą ketvirtojo kėlinuko pradžioje, po kurio komandas skyrė 11 taškų - 43:55. Tačiau „VIČI-Aistės“ padidino greitį ir ėmė sparčiai tolti. Po M. Kvederavičiūtės tritaškio paskutinę rungtynių minutę viešnių pranašumas perkopė 30 taškų ribą.

„Sirenoms“ R. Žemantauskaitė - Matlašaitienė pelnė 21 tašką (8 atk. kam.), I. Dudėnaitė ir E. Tarasevičiūtė pridėjo po 6 taškus.

„VIČI-Aistėms“ M. Kvederavičiūtė surinko 17, V. Kuktienė - 16, T. Likhtarovič - 15 taškų.